Puzzelrubriek Dankbetuiging Het vraagstuk van onze „luie Truus Hapeur" heeft toch nog 20 goede oplossingen opgeleverd. Zij allen gaven Paulus Potter aan als de schilder van „De Stier" welk schilderij hangt in „Het Mauritshuis" te Den Haag. Na loting werden de prijzen toegekend aan: 1. G. J. Bakker, kantoor 2. F. Nijland, naaierij nr. 8501 3. R. Seppenwoolde, kantoor 4. G. Kippers, weverij Geurne 5. Reg. ten Hove, kantoor Deze prijzen kunnen worden afgehaald bij Perso neelszaken. Voor de komende feestdagen een nieuwe puzzel: U ziet hieronder 2 rijen van elk 17 woorden, die U moet trachten met elkaar te verbinden met behulp van een of meer nieuwe lettergrepen. Hier volgt een voorbeeld: huis lid. Met behulp van het woord kamer krijgt men huiskamer kamerlid. Als u de puzzel gaat oplossen hebt u dus 17 nieuwe lettergrepen of woorden nodig. Van de beginletters van deze 17 kunt u dan ver volgens twee woorden maken die een wens uit drukken. Let u er wel op, zowel de linker als de rechter groep woorden staan niet op volgorde, zodat ook de 17 gevonden letters eerst nog in de juiste volg orde gezet moeten worden. Het lijkt wat ingewikkeld, maar heus, als U een maal bezig bent, valt het mee. kool loper uit keus lok stal flap werk teel wisseling textiel staat melk terrein middag zuur vogel zicht nieuw maker on vogel mijn zaam bouw stel muziek plank natuur breuk hang werk uur steel Volledig inzenden, dus met de gevonden com binaties! Wij willen niet eindigen zonder onze puzzelaars prettige Kerstdagen en een succesvol Nieuw Puzzel jaar toe te wensen. Hiermede betuig ik de Directie har telijke dank voor het wandbord, het toegezegde pensioen en de lovende woorden bij mijn pensionering tot mij gesproken. Tevens dank ik de bazen en het per soneel van Weverij Boomkamp voor het cadeau en het bezoek. Ook breng ik hierbij dank aan het Bestuur van de Afdelingskas en het Aanvullend Ziekenfonds voor de as bak bij mijn afscheid aangeboden. J. Dangremond - Wev. Boomkamp. Langs deze weg betuig ik mijn har telijke dank aan de Directie van ter Horst Co. N.V. voor het wand bord en het aan mij toegezegde pen sioen. Tevens dank ik de bazen van de Weverijen Boomkamp en Geurne en het personeel van Weverij Beek voor de ontvangen cadeaus en belangstel ling t.g.v. mijn pensionering. D. J. Bruins - Wev. Geurne. Hierbij dank ik de Directie hartelijk voor het prettige afscheid bij mijn pensionering en voor het wandbord, dat mij als herinnering werd aange boden. Tevens dank ik de Directie voor het mij toegezegde pensioen. J. A. Lohuis - Portier. Namens de familie wil ik hierbij mijn welgemeende dank uitspreken aan de Directie van Ter Horst Co. N.V., de bedrijfsleiding, bazen en collega's voor hun medeleven en blijken van deelneming bij het over lijden van mijn vader. G. Aaftink. 22

Het Anker | 1967 | | pagina 22