Gepensioneerden Het behoort de laatste jaren tot de goede gewoon ten om op gezette tijden een rondleiding door ons bedrijf te organiseren voor onze oud-medewerkers, de gepensioneerden. De veranderingen, uitbrei dingen en moderniseringen zijn gelukkig niet van de lucht en deze zorgen ervoor dat telkens bij een rondleiding vele gepensioneerden vooral de oude-( ren bijna overal „iets nieuws zien". Ditmaal vond de rondleiding plaats op donderdag middag 12 oktober j.l. en het was een leuk ge zicht om weer eens vrouwen met jak en rok de mutsen ontbraken helaas binnen de poorten van ,,'t STOOM" te zien lopen. Na de ontvangst in de Kantine waar de heer Pavlicek een kort welkomstwoord tot de genodig den richtte, begon men groepsgewijze met de rondleiding. De Viltmakerij trok zeer veel be langstelling bij de ouderen die deze afdeling nog nooit gezien hadden. Degenen, die het vroegere stoflokaal kenden waren verbaasd dat het er mo menteel helemaal niet meer stoffig was, hetgeen verklaard werd door op het moderne stofafzuig- systeem te wijzen, dat in deze afdeling werd aan gebracht. In de daarna bezochte afdelingen werden hier en daar bekenden aangeschoten waar men vroeger mee samengewerkt had, waarbij dikwijls vaktech-l nisch over allerlei vernieuwingen van gedachten werd gewisseld. Na de belangrijke afdelingen bezichtigd te hebben keerde men terug naar de kantine alwaar men ontvangen werd door de heer A. H. ter Horst. Terwijl de aanwezigen getracteerd werden op koffie, gebakjes en een sigaar of sigaret, mengde Even de koppen bij elkaar 16

Het Anker | 1967 | | pagina 16