V ergadering; Restanten van inventaris ten is schrikbarend lang. De samenwerking tussen Directie, commissie van toezicht en de Heer Som- rner met het bestuur van Wilhelmina zal er echter Bel toe leiden, dat een spoedige oplossing wordt gevonden. Gelukkig kon een nieuw onderkomen voor de kantine worden gevonden in de leegstaande huis houdschool van Ter Horst Co. N.V. Ook kan Wilhelmina van deze lokaliteiten gebruik maken om te repeteren. Inmiddels zijn reeds besprekingen gaande een op lossing te vinden voor deze noodsituatie en wij hopen van harte, dat binnen niet al te lange tijd een goed onderkomen zal kunnen worden ver kregen zowel voor onze medewerkers als voor onze muziek. Overblijfselen van de pauken van Wilhelmina" met de Contact-Commissie te Holten op woensdag 21 juni 1967, 's middags om 17.30 uur op het kantoor te Holten. Aanwezig de heren: H. Jordaan, E. D. Stam, H. C. G. Grootherder, J. G. Rienties en J. C. Torn. Wegens ziekte afwezig de heer J. Kolkman. De Voorzitter opent de vergadering en heet allen welkom. De notulen van de op 5 mei j.l. gehouden ver gadering worden zonder bemerkingen goedgekeurd. Op de reeds eerder door de heer Rienties gestelde vraag betreffende het afslijpen van pickers, ant woordt de Voorzitter, dat dit euvel binnen afzien bare tijd geheel van de baan zal zijn, aangezien in Rijssen gehouden proeven met plastic pickers gunstige resultaten hebben laten zien. Spreker ad viseert om gedurende de tijd dat de houten pickers nog geslepen moeten worden, dit zoveel mogelijk tegen het einde van de werktijd te doen. Werktijdregeling 3e kwartaal 1967 De Voorzitter deelt mede, dat de orderpositie op dit ogenblik uitzonderlijk goed is, vooral wat het brede doek betreft. Voor het smalle doek ligt het iets minder goed, doch er worden momenteel pogingen in het werk gesteld dit op korte termijn te verbeteren. Ondanks het feit dat er een aantal wevers van Nico ter Kuile uit Neede kon worden overge nomen, bestaat er nog steeds een personeelstekort. Voorgesteld wordt om gedurende het 3e kwartaal op dezelfde wijze en op dezelfde voorwaarden te blijven doorwerken als gedurende het 2e kwartaal, waarmede de Commissieleden akkoord gaan. Concept vakantie-schema 1968 Weverij Holten De Voorzitter deelt mede, dat de vakantie in 1968 zal vallen in de tweede helft van de maand juli. Vervolgens wordt het aan de leden overhandigde concept vakantie-schema bekeken. De Commissie kan zich hiermede volledig verenigen. Het voorstel van de Voorzitter om één dag tot l-l-'68 te reser veren wordt aanvaard. Niets meer aan de orde zijnde, dankt de Voor zitter de aanwezigen voor hun komst en sluit hij de vergadering. 13

Het Anker | 1967 | | pagina 13