Ontspanningsavond „Parkgebouw" In tegenstelling met andere jaren, zijn we dit jaar reeds in oktober met de ontspanningsavonden be gonnen. Dit in verband met het feit, dat we in november 2 avonden niet over het Parkgebouw konden beschikken. De start was nu donderdag 19 oktober jl. De eer ste avond waren er 45 jongens en meisjes aan wezig. Ze konden weer biljarten, boogschieten, buksschieten of tafeltennissen. Ook is dit jaar weer de autoracebaan in gebruik genomen. Er is een geheel nieuwe baan uitgelegd. Dat het circuit een stuk moeilijker is geworden hebben de meeste jongens al ondervonden. O.a. is er een slip-chicane ingebouwd; raakt men bij deze „wegversmalling" een olietonnetje, dan klinkt het geluid van een hoorn, wat betekent dat men weer strafpunten heeft opgelopen. Ook zijn er twee kruisingen in de baan verwerkt, waar men aan rechts voorrang moet verlenen. Ondanks enkele kleine technische moeilijkheden aan de baan, die nog moeten worden opgelost, is aan de reactie van de jeugd te merken, dat de baan wel in de smaak valt. Bij het tafeltennissen zien we een nieuw gezicht. Hier heeft de heer Torn de leiding op zich ge nomen. Als dit „Anker" verschijnt, zijn we al weer een eind in het winterseizoen opgeschoten. De ver schillende competities draaien dan al weer. We hopen dat de strijd om de hoogste plaats ook dit jaar weer een sportieve strijd zal zijn, zodat we aan het eind van het seizoen weer terug kunnen denken aan de vele prettige avonden die we ge zamenlijk in een prettige sfeer hebben doorge bracht.

Het Anker | 1967 | | pagina 11