40-Jarig Jubileum Met pensioen Op 14 juni j.l. was het 40 jaar geleden dat onze medewerker de heer H. Bakker bij ons in dienst trad. Na enkele jaren in de Krasserij werkzaam te zijn geweest, werd de heer Bakker in 1935 overge plaatst naar het kantoor, op de loonafdeling, van waar hij omstreeks 1954 op de Sociale Afdeling te werk gesteld werd. Hier behandelde hij aanvankelijk de gevallen be trekking hebbende op de Ziektewet en later, na de pensionering van de heer Voortman in 1959, ook alles wat onder de Ziekenfondswet viel. Toen wij later een eigen Afdelingskas kregen fun geerde de heer Bakker als secretaris/administra teur, terwijl na de oprichting van het Aanvullend Ziekenfonds van de werknemers van Ter Horst Co. N.V. de heer Bakker voor dit fonds als ad ministrateur optrad. De heer Bakker die sinds 3 oktober 1966 om ge zondheidsredenen helaas thuis rust moet houden, werd op 14 juni, de dag van zijn 40-jarig jubileum op het kantoor door de Directie ontvangen. Bij monde van de heer Jordaan werd de heer Bakker gehuldigd en werd hem dank gebracht voor al datgene dat hij in deze afgelopen 40 jaar voor de firma had gedaan. Als blijk van erkentelijkheid werd hem een enve loppe met inhoud overhandigd alsmede het zilve ren Anker-insigne met gouden kroontje voor 40 jaar trouwe dienst. Mevrouw Bakker ontving een ruiker bloemen als dank voor de goede verzorging van haar man gedurende deze jaren. Na enige tijd gezellig bijeen geweest te zijn werd afscheid genomen om verder thuis in huiselijke kring deze dag verder genoeglijk door te brengen. Op 30 juni j.l. verliet de heer E. J. Harbers ons bedrijf wegens het bereiken van de pensioenge rechtigde leeftijd van 65 jaar. De heer Harbers is gedurende 51 jaar werkzaam geweest in de Kalanderij. De Directie ontving de heer Harbers op het kan toor op de dag van zijn pensionering. Voor de wijze waarop hij altijd in het bedrijf zijn werd heeft gedaan werd hem hartelijk dank ge bracht. Als herinnering aan zijn Ter Horst-tijd werd hem een speciaal wandbord aangeboden, waarop be halve de naam, ingebakken zijn, de data van in diensttreding en van pensionering. Tevens ontving hij zijn pensioenbrief met de wens dat hij nog lang in goede gezondheid van dit wel verdiende pensioen zal mogen genieten. Hierna werd door de gepensioneerde dank ge bracht aan de Directie voor het ontvangen wand bord en voor de welgemeende afscheidswoorden tot hem gericht. 8

Het Anker | 1967 | | pagina 8