SC jarig jubileum Onder het genot van koffie met gebak en het op halen van oude herinneringen, bleef men nog enige tijd gezellig bijeen, waarna de jubilarissen de Directie en de burgemeester (loco-burgemees ter) hartelijk bedankten voor de prettige woor- 'den tot hen gericht. Hiema werd afscheid genomen om het feest ver der in huiselijke kring voort te zetten, waarbij veelal collega's en bazen ook blijk gaven van hun belangstelling. A. M. Geuzendam G. W. Poortman Op 21 augustus herdacht één van onze werk nemers nl. de heer G. Kosterbok uit de Batching- kamer dat hij 50 jaar aan het bedrijf verbonden is geweest. De heer Kosterbok werd samen met zijn echtgenote op het kantoor ontvangen, om dit heugelijke feit met de Directie te vieren. Tijdens deze ontvangst dankte de heer A. H. ter Horst namens de Directie de jubilaris voor het vele werk dat hij in deze afgelopen 50 jaar voor de firma heeft verricht. Aangezien de heer Kosterbok reeds ter gelegen heid van een jubileum bij de muziekvereniging „Wilhelmina" een horloge van de Directie had ontvangen, werd hem, in afwijking van het tra ditionele geschenk, een enveloppe met inhoud aangeboden, ter besteding voor een fiets. Na afloop van het officiële gedeelte bleef men nog geruime tijd gezellig bijeen. Door de heer Kosterbok en de aanwezige Directieleden, harts tochtelijke jachtliefhebbers, werden diverse her inneringen opgehaald, die op deze sport betrek king hadden. Nadat de jubilaris de Directie dank gebracht had voor het cadeau en de hartelijke ontvangst werd afscheid genomen, waarna men deze dag verder in huiselijke kring vierde. G. Kosterbok 7

Het Anker | 1967 | | pagina 7