40-Jarig jubileum plus decoratie Ook de decoraties ontbraken de afgelopen maan den niet, nl. 5 personen werden in de maanden juni en juli gedecoreerd. Dit waren de heren: 13-6-'67: G. Baan - Weverijbaas te Holten 14-6-'67: W. v. d. Stouw - Krasserij H. Gerritsen - Kalanderij 27-6-'67: A. M. Geuzendam - Weverij 6-7-'67: G. W. Poortman - Kalanderij. De gedecoreerden werden op de dag van hun ju bileum door de Directie op het kantoor ontvangen, waarbij burgemeester Landweer, c.q. loco-burge meester Scholman, aanwezig waren. Na een korte verwelkoming gaf de Directie het woord aan de burgemeester c.q. loco-burgemees ter, welke de betreffende jubilaris mededeelde, dat hij in verband met zijn langdurige en trouwe diensttijd in aanmerking was gekomen voor een Koninklijke Onderscheiding. Na deze woorden werden de jubilerenden door de betreffende functionaris de medaille behorende bij de Orde van Oranje Nassau op de borst ge speld onder het uitspreken van de wens dat men deze onderscheiding nog vele jaren in goede ge zondheid zal mogen dragen. G. Baan Hierna werd de jubilaris door de Directie toege sproken die hem op hartelijke wijze dank bracht voor de lange en trouwe dienst. Als blijk van erkentelijkheid werd hem een enve loppe met inhoud aangeboden, alsmede het zil veren Anker-insigne met gouden kroontje. Voorts werd de jubilaris met zijn Koninklijke Onder scheiding gelukgewenst en onving hij van de Di rectie nog een kleine draagmedaille van de door hem zojuist ontvangen onderscheiding. W. v.d. Stouw H. Gerritsen 6

Het Anker | 1967 | | pagina 6