t 40-|arige jubilea In de maanden juni, juli en augustus vierden 19 werknemers van Ter Horst Co. N.V. hun 40- jarig jubileum. Dit waren de heren: 13-6-'67: G. J. Meyerink - Kalanderij A. J. Nijland - Kalanderij B. J. Gerritsen - Spinnerij G. Heuvelman - Krasserij G. J. Kreykes - Spinnerij H. Kosterbok - Batchingkamer 14-6-'67: D. v. d. Noort - was in de Krasserij, is reeds geruime tijd helaas thuis wegens ziekte W. ten Hove - Krasserij H. Jansen - Krasserij 20-6-'67: G. W. Baan - Baas Batchingkamer H. van Losser - Krasserij 28-6-'67: G. J. Meyerink - Spinnerij 4-7-'67: W. Bruins - Krasserij 6-7-'67: G. J. Scherphof - Weverij ll-7-'67: A. J. Seppenwoolde - Timmerkamer 18-7-'67: J. Bruins - Pakkerij 25-7-'67: J. Stegeman - Batchingkamer l-8-'67: G. C. Struyk - Pakkerij 24-8-'67: M. Pijffers - Pakkerij. De jubilarissen werden op de dag van hun jubi leum met hun respectievelijke echtgenotes door de Directie op het kantoor ontvangen. Hier werden allen van harte gefeliciteerd met hun jubileum en bij monde van één der Directeuren werd hen op hartelijke wijze dank gebracht voor het vele werk dat ze, gedurende een periode van 40 jaar voor het bedrijf hadden gedaan. Een enveloppe met inhoud werd hen als dank hiervoor aangeboden, evenals het zilveren Anker insigne met gouden kroontje. Ook de dames werden niet vergeten, zij werden „in de bloemetjes" gezet. Na nog enige tijd gezellig samen te zijn geweest, waarbij het kopje koffie met gebak niet ontbrak, werd afscheid genomen om deze dag thuis, te midden van familie en kennissen, verder te vieren. Helaas kunnen wij van de heren B. J. Gerritsen en H. Kosterbok geen foto's plaatsen, daar deze tot onze spijt zijn mislukt. A. J. Nijland G. J. Meyerink G. Heuvelman

Het Anker | 1967 | | pagina 3