s Puzzelrubriek die wij t.g.v. ons gouden huwe lijksfeest mochten ontvangen. Ook danken wij mej. Vink voor haar bezoek. G. J. Rutterkamp G. Rutterkamp-Bruggink Aan de Directie en ieder die mijn man gedurende zijn moeilijke ziekte tot een steun zijn geweest, wil ik ook langs deze weg gaarne mijn dank betuigen. Tevens willen wij onze dank uit spreken voor de overweldigende belangstelling die u bij het plot seling heengaan en de begrafenis van onze man en vader betoonde. A. J. Pijffers-Nijkamp en kinderen Huttenwal 36 Hiermede betuig ik mijn harte lijke dank aan de Directie van ter Horst Co. N.V. voor de prachtige fruitmand die ik tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis mocht ontvangen en ook hartelijk dank voor het bezoek van mej. Vink. H. J. Wesselink - Batchingkamer Mede namens mijn vrouw wil ik langs deze weg de Directie harte lijk dank zeggen voor de genoten gezinshulp tijdens de ziekte van mijn vrouw. Ook hartelijk dank aan mej. N. Vink. H. Scheppink - Batchingkamer Voor uw hartelijke deelneming bij het overlijden van mijn man en de financiële steun die ik van de Directie en het personeel mocht ontvangen, wil ik gaarne langs deze weg mijn dank betuigen, ook aan mej. Vink voor (haar medeleven en bezoek. Wed. R. Dommerholt-v.d. Willige Langs deze weg betuigen wij onze hartelijke dank aan de Di rectie voor het cadeau dat wij t.g.v. ons 40-jarig jubileum moch ten ontvangen. Ook danken wii Bazen en perso neel van de Kalanderij voor het cadeau en de belangstelling. G. J. Meyerink - Kalanderij H. Gerritsen - Kalanderij De vakantiepuzzel heeft onze puzzelaars kennelijk weinig moeite gegeven. Er waren 40 inzendin gen die alle de goede oplossing bevatten. Onder de inzenders troffen wij vele oude beken den die telkens meedoen en waarbij zich ook ver scheidene gepensioneerden bevinden. De vijf prijzen zijn bij loting toegekend aan: 1. M. Averesch, Weverij Geurne, IBM nr. 341020 2. G. Smit, Klokkendijk 3 3. Mevrouw Wijting-ten Wolthuis, Molendijk 23 4. E. R. Blom, De Kaempe 27 5. J. Poortman, Smederij. De prijzen kunnen worden afgehaald bij Perso neelszaken. ^^Er is ons wel eens door doorgewinterde puzze laars het verwijt gemaakt dat wij de puzzels te gemakkelijk maken, zodat er voor hen geen aar digheid aan is. Uiteraard trachten wij de puzzels zo te maken, dat een zo groot mogelijk aantal mensen er plezier aan kan beleven. Een aantal inzendingen van 40 a 50 achten wij dan ook vrij normaal. Toch willen wij de vèrgevorderden deze keer eens uitdagen met een heel nieuw probleem. We ver wachten dan ook echter dat deze oude rotten (figuurlijk bedoeld) inderdaad hun tanden er in zullen zetten. Ter inleiding echter eerst het volgende verhaal: Juffrouw Hapeur uit Den Helder (ze heette Truus van haar voornaam) ging elke morgen om 7.41 uur met de stoptrein naar Alkmaar, waar ze werkte bij de Boerenleenbank. Ze was altijd vroeg bij de pinken en had nog nooit de trein gemist. Maar één keer ging het bijna fout. Ze was jarig geweest en laat naar bed gegaan vanwege het feest. De volgende morgen had ze moeite met opstaan en moest rennen naar het station om de trein te halen. De perronchef stond op het punt zijn spiegelei in de lucht te steken, toen Truus kwam opdraven. De goede man kende Truus en wachtte tot ze de trein was binnengesneld. Hij vertelde later tegen een collega: „Luie Truus Hapeur had haast de stoptrein gemist". Het eigenaardige is dat de spoorbeambte onbe wust een zin uitsprak, uit de letters waarvan men kan maken: 1. de naam van een bekend schilderij 2. de naam van de schilder 3. de naam van het museum waar dit schilderij hangt 4. de naam van de stad waar dit museum staat. Er blijft geen enkel lettertje meer over. Inzendingen aan de puzzelredactie vóór 30 sep tember a.s. 23

Het Anker | 1967 | | pagina 23