Dankbetuigingen Langs deze weg betuig ik mijn hartelijke dank aan Directie, ba zen en collega's van de Timmer- kamer voor de fruitmanden die ik tijdens mijn ziekte mocht ont vangen en dank ik tevens mej. Vink voor haar bezoek. B. J. Ligtenberg - Timmerkamer De Directie en allen die belang stelling getoond hebben bij de viering van ons 40-jarig jubileum, zeggen wij heel hartelijk dank. W. v.d. Stouw - Krasserij D. v.d. Noort - Krasserij H. Jansen - Krasserij W. ten Hove - Krasserij H. van Losser - Krasserij Langs deze weg betuig ik de Di rectie mijn hartelijke dank voor het cadeau dat ik t.g.v. mijn 40- jarig jubileum mocht ontvangen. J. W. Poortman - Kalanderij Mede namens mijn vrouw zeg ik langs deze weg bazen en colle ga's hartelijk dank voor de prach tige vleesschotel die we na de ge boorte van ons dochtertje moch ten ontvangen. B. A. van Overbeek - Weverij T.g.v. mijn 40-jarig dienstjubi- leum ontving ik van de Directie een cadeau, waarvoor ik hierbij mijn hartelijke dank uitspreek. W. Bruins - Krasserij Beek Hiermede zeg ik de Directie van Ter Horst Co. N.V. heel harte lijk dank voor de huldiging t.g.v. mijn 40-jarig jubileum, de enve loppe met inhoud en de mooie bloemen die mijn vrouw mocht ontvangen. Het is een onvergete lijke dag voor ons geweest. G. J. Meyerink - Spinnerij Bijvank Voor de financiële bijdrage, die ik na het overlijden van mijn man mocht ontvangen, zeg ik de Di rectie en werknemers(sters) zeer hartelijk dank. Tevens wil ik hierbij mijn dank betuigen aan mej. Vink voor de van haar ontvangen blijken van medeleven. Wed. J. Nijkamp-Brinks Hiermede zeg ik de Directie har telijk dank voor het prachtige wandbord dat ik bij mijn pensio nering mocht ontvangen en het mij toegezegde pensioen. Tevens dank ik bazen en collega's uit de Kalanderij voor de cadeaus die ik bij deze gelegenheid ont ving. E. J. Harbers - Gepensioneerd Langs deze weg betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie voor de prettige ontvangst op het kantoor en het cadeau dat ik mocht ontvangen t.g.v. mijn 40- jarig jubileum. Ook hartelijk dank aan bazen en personeel van Krasserij Beek voor het ontvangen geschenk. G. Heuvelman - Krasserij Beek Alle gepensioneerden van de N.V. Ter Horst en Co., die heb ben deelgenomen aan het mooie uitstapje, hen door genoemde N.V. aangeboden, zeggen hier voor hartelijk dank. De gepensioneerden Hartelijk dank aan bazen en col lega's van Weverij Boomkamp voor de prachtige fruitmand, die ik bij mijn thuiskomst uit het ziekenhuis mocht ontvangen. Mej. Vink dank ik hierbij voor haar belangstelling en bezoek tijdens mijn ziekte. J. Voortman - Weverij Hiermede betuig ik mijn harte lijke dank aan de Directie van Ter Horst Co. N.V. voor de enveloppe met inhoud, die ik mocht ontvangen t.g.v. mijn 40- jarig jubileum. Ook dank ik de Directie, bazen en personeel van de Pakkerij voor de fruitmanden die ik ontvangen heb tijdens mijn ziekte. G. C. Struik - Pakkerij Hierbij dank ik de Directie voor de prachtige fruitmand die ik tij dens mijn ziekte mocht ontvan gen. Tevens wil ik mej. Vink dank zeggen voor haar bezoek. H. Mulder - Weverij Hiermede betuig ik mijn hartelij ke dank aan Directie en de geza menlijke werknemers(sters) voor de financiële bijdrage die ik mocht ontvangen na het overlij den van mijn man. Wed. J. Kwintenberg- van Brussel Bazen en personeel van de Kalan derij zeggen wij hartelijk dank voor het cadeau, dat wij t.g.v. ons 25-jarig huwelijk mochten ont vangen. H. Voortman J. G. Voortman-Weissink Hartelijk dank aan de Directie voor de prachtige fruitschaal die ik t.g.v. mijn 80e verjaardag mocht ontvangen, tevens dank ik mej. Vink voor haar bezoek. G. W. Beldman - Gepensioneerd Hiermede betuig ik mijn harte lijke dank aan de Directie voor de enveloppe met inhoud die ik! t.g.v. mijn 40-jarig jubileum heb ontvangen. Namens mijn echtgenote zeg ik u hartelijk dank voor het boeket bloemen. Tevens dank aan bazen en personeel van Spinnerij Boom kamp voor het cadeau dat wij mochten ontvangen. B. J. Gerritsen - Spinnerij Hierbij zeg ik bazen en personeel van de Spoelerij hartelijk dank voor de ontvangen vleesschotel tijdens mijn ziekte. J. H. Nijkamp - Spoelerij Boomkamp Wij zeggen de Directie hartelijk dank voor de prachtige fruitmand 22

Het Anker | 1967 | | pagina 22