In memoriam Op zondag 2 juli 1967 overleed plotseling op 54- jarige leeftijd de heer W. Pijffers, chef van de afdeling Expeditie. Collega Pijffers was reeds jarenlang onder dokters behandeling en in verband met zijn gezondheids toestand geruime tijd met ziekteverlof. Enkele dagen voor zijn overlijden mocht hij nog zijn 40-jarig jubileum vieren bij welke gelegen heid hij de verwachting uitsprak weer spoedig te mogen gaan werken, omdat de uitslag van het laatste onderzoek van de dokter gunstig was ge weest. Het heeft helaas niet zo mogen zijn en de hoop dat wij Pijffers weldra weer in ons midden zou den hebben is ijdel gebleken. Wij zullen hem in onze herinnering bewaren als een goed collega, die zijn werk altijd met grote toewijding en opgewektheid verrichtte. Mogen zijn vrouw en kinderen de kracht ontvan gen de zware slag die hen zo onverwachts trof, te dragen. Op 18 juli is plotseling overleden onze medewer ker A. Dommerholt. Hij was begin april opgeno men in een ziekenhuis en alhoewel het zich eerst liet aanzien dat na een operatie alles verder goed zou gaan, heeft een plotselinge inzinking een on verwacht einde gebracht. A. Dommerholt, die aanvankelijk bij ons in de Ververij heeft gewerkt en later in de Krasserij, moest jaren geleden om gezondheidsredenen over geplaatst worden naar de afdeling Krassenbeslag-( makers. Zijn chefs en collega's verliezen in hem een trou we medewerker die steeds rustig, tot onze volle tevredenheid zijn werk heeft gedaan. Veel groter is het verlies echter voor zijn vrouw en kinderen die man en vader moeten missen, moge hun de kracht gegeven worden om dit smar telijk verlies te kunnen dragen. 20

Het Anker | 1967 | | pagina 20