Ondernemingsraad vergadering Aftrek belasting bijzondere lasten gehouden op vrijdag 5 mei 1967 's middags 3 uur in de grote vergaderzaal van het kantoor. Aanwezig de heren: H. Jordaan, G. J. van Putten, Js. Harbers, J. H. Seppenwoolde, A. Borkent, J. Spenkelink, J. H. Nijland, G. J. J. Beunk, J. Bruins, J. W. Baan, G. Kiers, G. Wessels, G. Tij hof, J. Leusink, W. Harbers, V. K. Pavlicek en J. C. Torn. De heer J. Heuver was wegens ziekte verhinderd de vergadering bij te wonen. De Voorzitter, de heer H. Jordaan, opent de ver gadering en deelt mede, dat in de op woensdag 3 mei jl. gehouden aandeelhoudersvergadering besloten is, om ook over 1966 weer 3 °/o winstde ling uit te keren. De resultaten over 1966 waren gunstig geweest. De Voorzitter dankt de O.R.-leden voor hun pret tige medewerking. Op het moment zijn wij goed van orders voorzien, de Voorzitter spreekt de hoop uit, dat ook de re sultaten over 1967 behoorlijk mogen zijn. Wanneer de winstdeling precies uitbetaald zal worden is nog niet bekend, maar er wordt reeds aan gewerkt, het zal nog wel plm. 3 weken duren. Gevraagd wordt door de heer Borkent of de voor waarden dezelfde zijn als voorafgaande jaren, waarop de Voorzitter antwoordt dat deze precies dezelfde zijn gebleven. Rondvraag De heer Wessels vraagt of de levering van vloer bedekking nu helemaal afgelopen is. De Voorzitter antwoordt, dat de middenstand van Rijssen ons een spaak in het wiel gestoken heeft, zij hebben ons er toe gedwongen om een vergun ning aan te vragen bij de Kamer van Koophandel, wat inmiddels al is gebeurd. Wij hopen over plm. 3 weken weer door te kun nen gaan. De heer Seppenwoolde vraagt, of wij ook dan weer gebonden zijn aan een bepaalde hoeveelheid, waarop de Voorzitter antwoordt dat dit niet meer het geval zal zijn, want wanneer wij de vergun ning hebben, zijn wij vrij. De heer Borkent vraagt of al deze vloerbedekking de jute van Ter Horst als ondergrond heeft, waar op de Voorzitter antwoordt dat dit absoluut het geval is. De heer Seppenwoolde zegt hartelijk dank voor de mededeling van de winstdeling en zegt dat dit voor ons allen van belang is. De heer Beunk bedankt alle leden voor het bloem stuk dat hij mocht ontvangen met zijn 40-jarig jubileum. Verder niets meer aan de orde zijn sluit de Voor zitter de vergadering. Fruitschalen Vakantie-zieken Voor de vakantie werden aan 44 zieken een fruit schaal gebracht. Het zou te ver voeren om alle persoonlijke bedankjes in ons „Anker" op te ne men. Daarom voegen wij deze samen en bedan ken de Directie uit naam van alle mensen die een fruitschaal ontvingen. Wij hebben reeds dikwijls in ons Anker bekend gemaakt, dat u wanneer u uitgaven hebt in ver band met ziekte, overlijden, bevalling, kortom allerlei redenen die extra geld kosten, dat u ver mindering van belasting kunt aanvragen. Toch maken wij nog heel dikwijls mee, dat men hier niet van af weet, wat jammer is, want dit is nu iets waar u recht op heeft, maar dan moet u zelf de belastinginspecteur op de hoogte stellen. Wat u hiervoor te doen hebt? Zo mogelijk trein of bus-kaartje bewaren, en rekeningen vragen bij alle bestedingen die u in verband met uw geval doet. Dan komt u op kantoor en vraagt een formulier aan dat u invult en naar de Inspecteur der Belas tingen te Almelo hebt te zenden. De rest volgt dan vanzelf. Knip dit artikel uit en plak het vast op een plaats waar u het regelmatig ziet en er aan herinnerd wordt. 18

Het Anker | 1967 | | pagina 18