Ondernemingsraad vergadering gehouden op woensdag 1 maart 1967 's morgens 10.30 uur in de grote vergaderzaal van het kan toor. Aanwezig de heren: H. Jordaan, G. J. van Putten, Js. Harbers, J. H. Seppenwoolde, A. Borkent, J. Spenkelink, J. H. Nijland, G. J. J. Beunk, J. Bruins, J. W. Baan, J. Heuver, G. Kiers, G. Wessels, G. Tijhof, J. Leusink, W. Harbers, V. K. Pavlicek en J. C. Torn. De voorzitter, de heer H. Jordaan, opent met een kort welkomstwoord de vergadering. 2a. Notulen vergadering d.d. l-12-'66. Betreffende zijn vraag over de airconditioning, merkt de heer Borkent op dat het beter zou zijn wanneer hier zou staan dat de temperatuur ten hoogste 17 bedraagt, hierin is dan alles begre pen, dit zal zo veranderd worden. Verder worden deze notulen goedgekeurd. Vervolgens beantwoordt de heer Pavlicek de in de vorige vergadering gestelde vragen. 1. Vraag van de heer Kiers betreffende toiletten in de Geume. Dit is opgenomen en men heeft erover gepraat, maar nog geen definitieve beslissing genomen. Men begrijpt wel dat de afstand te ver is voor een bepaalde groep, maar men kan ook niet over al W.C.'s maken want dan kan er ook geen toe zicht zijn. Men probeert hiervoor nog een goede oplossing te vinden. 2. Vraag van de heer Borkent betreffende de air conditioning. Dit is doorgegeven; hiermee komen we echter steeds op hetzelfde punt terug nl. dat wanneer men de temperatuur in de papierspinnerij opvoert, het vochtgehalte weer te gering wordt. De heer Borkent gelooft wel dat dit een moeilijk probleem is; als het 13 a 14 is 's morgens dan is het toch wel te koud; men zou misschien de verwarming eerder kunnen aanzetten. 3. Vraag van de heer Kiers betreffende de op leiding van de nieuwe wevers. Hiernaar is nog eens geïnformeerd. Bij een nieu we wever komt een geroutineerd wever te staan die hem het weven leren moet; zo gauw hij echter zelfstandig kan weven krijgt hij eigen getouwen; de mensen willen zelf graag zo spoedig mogelijk op eigen getouwen. Er is wel verschil in tijd; de één kan eerder op eigen getouwen weven dan de ander; hieruit blijkt dan ook dat er wel aandacht aan besteed wordt. De heer Kiers meent dat een a.s. wever alle han delingen wel moet kennen. De Voorzitter merkt op dat dit bij de één vlugger gaat dan bij de ander. De heer Kiers zegt dat de 1.1. wever de laatste week de getouwen zelf moet laten lopen onder toezicht, maar dit gebeurt niet altijd. De heer Seppenwoolde vraagt of hier geen tijd voor is vastgesteld. De Voorzitter zegt dat dit niet mogelijk is. Wij zullen hierover echter nog weer eens praten. 4. Vraag van de heer Borkent over stalen van aanbiedingen van b.v. tapijt voor buitenmensen. Degenen die hiervoor interesse hebben kunnen bij de heer Struik een monster halen. i 5. Vraag van de heer Leusink betreffende het verstrekken van diverse artikelen via het bedrijf tegen gereduceerde prijzen. De Voorzitter antwoordt hierop, dat bij tijd en wijle alleen vloerbedekking waarin onze jute ver werkt is, via het bedrijf tegen gereduceerde prij zen voor onze werknemers beschikbaar gesteld zal worden. 6. Vraag van de heer Kiers betreffende de ver warming in de Geurne. Dit is met de heer Boonstra besproken; in de zo mer van het vorige jaar zijn er verschillende hea ters in de Geurne geplaatst; de enige mogelijkheid is dat de baas door het aan- en uitschakelen van 14

Het Anker | 1967 | | pagina 14