De kroon van Twente. Ons stoere elftal of te wel waar is Ten Bolscher? Getackeld Om 19.35 uur werd Ten Bolscher zwaar getackeld hetgeen echter geen vrije schop opleverde. Even later volgde een gevaarlijke aanval van de tegen partij, gevolgd door een schot op het doel, dat echter door Bronsvoort fraai werd gestopt. Een open doekje was het gevolg. Plat Opnieuw kwam K.v.T. opzetten nu op de linker vleugel. Hier was het Slots die zo krachtig in greep dat z'n tegenstander met een licht gekneus de schouder enige tijd plat bleef liggen, dit ge beurde om 19.41 uur. Gelukkig draafde het slachtoffer even later weer vrolijk door het veld. Duiksprong Om 19.44 uur moest onze keeper opnieuw een duiksprong maken, de bal ging echter buiten zijn bereik net naast. Intussen zaten onze voorwaartsen ook niet stil maar helaas ondanks enkele fraaie schoten, lukte het niet, de bal in het doel te plaatsen. Verwarring Kort voor het einde wist K.v.T. de bal nog een maal voor onze goal te brengen. De keeper liep uit maar kon de bal niet bereiken.) Even was er enige verwarring waarvan Hennie of was het Jan? gebruik maakte om de bal in ons doel te deponeren. Ter Horst deed nog enkele verwoede aanvallen onder verbeten aanvoering van aanvoerder Torn, maar helaas slaagde ons elftal er niet in de gelijk maker te scoren. Al met al een boeiende wedstrijd. De uitslag mag wel wat geflatteerd genoemd wor den voor de K.v.T. want van een overwicht van de tegenpartij was zeker geen sprake. Maar wie weet, wanneer er bij de revanche-match nu eens een hondertal Ter Horst-supporters langs de lijn staan, dan zullen onze jongens zeker een dave rende overwinning behalen. .en onze supporters. Hoe schoon is mijn doel. Wij zullen u niet vermoeien met een chronolo gisch verslag van de strijd. Wel kan gezegd wor den dat K.v.T. in het begin een zeker overwicht had, terwijl verder tot de rust de strijd ongeveer gelijk op ging. Na het wisselen wist Ter Horst Co. verschil lende fraaie aanvallen op te bouwen die echter vast liepen op de stugge verdediging. 12

Het Anker | 1967 | | pagina 12