Ter Horst Se Co.- De Kroon van Twente O-l Onder zeer gunstige weersomstandigheden werd op woensdag 23 augustus op het sportterrein van de Mors de wedstrijd gespeeld tussen het voetbal elftal van Ter Horst Co. en dat van de Kroon van Twente. Deze wedstrijd was door de insiders met span ning tegemoet gezien want de K.v.T. was nog on geslagen, terwijl Ter Horst een week te voren voor het eerst een nederlaag had geleden van 23 De aanval is afgeslagen De 5de colonne achter ons doel. tegen een combinatie van de oud-voetballers (actie Flip) versterkt met enkele jonge cracks. Harde strijd De wedstrijd tegen de K.v.T. was vrij hard. Er werd fors gespeeld en beide elftallen zetten alles op alles om de overwinning in de wacht te kun nen slepen. Hierbij had de K.v.T. het voordeel gesteund te worden door talrijke supporters en supportsters, waarvan vooral de laatsten niet aflieten hun fa vorieten luidkeels aan te moedigen. Vooral Fred dy, Jan en Hennie schenen bij het zwakke ge slacht hoog genoteerd te staan. Geen steun Ter Horst moest het echter praktisch zonder steun van achter de lijn stellen. Integendeel achter het doel van onze dappere keeper Bronsvoort schaar den zich na de rust een groep dames en heren die hem met grollen en grappen uit zijn concen tratie trachten te halen. Broek afgezakt Vindt u het gek dat als een keeper zijn broek ophaalt en achter hem roept een dametje ,,'t is echt broekafzakkerig weer vandaag", dat zo'n keeper dan meer aan zijn broek dan aan de bal gaat denken? Onverstoorbaar Maar onze keeper liet zich niet afleiden en bleef onverstoorbaar. En dat was ook wel nodig, want hoewel vooral onze verdediging goed partij gaf, wist de vijand toch zo nu en dan door te breken en ontstonden er soms gevaarlijke situaties voor het doel. Onze midvoor in volle actie. 11

Het Anker | 1967 | | pagina 11