Met pensioen In de afgelopen maanden maart, april en mei verlieten weer enige werknemers ons bedrijf in verband met het feit dat zij de 65-jarige leeftijd bereikten. Eind maart waren het de heren H. Averesch van de Oosterhofweg en H. Averesch van de Bleijde- straat. De eerstgenoemde was 37 jaar bij ons in dienst, eerst als wever en later werd hij in verband met zijn gezondheidstoestand overgeplaatst naar de plaatswerkers waar hij in „Brandlicht" werk zaam was. De tweede heer Averesch was in 1915 bij ons in dienst getreden waarna hij het grootste ge deelte van zijn diensttijd wever is geweest. Helaas moest hij wegens ziekte deze werkzaam heden staken en is hij de laatste tijd poetser in de Weverij Geurne geweest. Tegelijk met de heren Averesch werd ook af scheid genomen van Mej. J. Voortman. Mej. Voortman is meer dan 40 jaren aan ons bedrijf verbonden geweest. Zij heeft altijd in de Naaierij gewerkt, maar was de laatste tijd wegens ziekte helaas niet meer in staat om haar werkzaam heden te blijven doen. Wij wensen haar vanaf deze plaats het allerbeste voor de toekomst toe. Eind april verliet de heer B. W. Haase met 40 dienstjaren ons bedrijf. Hij is steeds werkzaam geweest als wever in Weverij Bijvank II. Heel toevallig vielen de data van pensionering en die van het 40-jarig jubileum bij de heer Haase op dezelfde dag. Eind mei waren het de heren A. Kippers met 52 dienstjaren, steeds werkzaam geweest bij de plaatswerkers (Brandlicht) en H. Vossebelt met 51 dienstjaren die al die jaren wever in de We verij Bijvank II is geweest. Alle heren werden ter gelegenheid van hun pen sionering door de Directie op het kantoor ont vangen. Hierbij werd door één der Directieleden het woord gericht tot de gepensioneerden om hun op hartelijke wijze dank te zeggen voor het vele werk in het belang van het bedrijf verricht ge durende de tijd dat zij hier gewerkt hadden. Als herinnering werd de gepensioneerden het persoonlijke handbeschilderde wandbord aange boden, waarop behalve de eigen naam, de da tum van indiensttreding en die van pensionering waren aangebracht. Na nog een tijdlang over het heden en het ver leden gepraat te hebben, werd afscheid geno men, waarbij de hoop werd uitgesproken dat zij nog vele jaren van hun welverdiende pen sioen zullen mogen genieten.

Het Anker | 1967 | | pagina 8