de hij hem een enveloppe met inhoud alsmede het zilveren „Anker" draaginsigne met gouden kroontje. Na nog even van gedachten te hebben gewisseld over het heden eii het verleden werd van de Directie afscheid genomen. ^kDoor de hierboven reeds genoemde familie- omstandigheden was er ditmaal helaas slechts sprake van een korte, eenvoudige plechtigheid op kantoor. Als laatste van deze groep jubilarissen vierde de heer H. J. Landeweerd werkzaam als liftman in de Naaierij, op 30 mei zijn 40-jarig dienstjubi- leum. Traditiegetrouw werden alle jubilarissen op de dag zelf van hun jubileum door de Direc tie ontvangen in de Directiespreekkamer, waar bij tevens de echtgenotes aanwezig waren. Onder hartelijke woorden van dank voor het vele en goede werk dat zij allen in de thans achter hun liggende dienstjaren voor het bedrijf hebben gedaan, werd hen een enveloppe met inhoud aangeboden, terwijl hun het zilveren in signe met gouden kroontje werd opgespeld. De echtgenotes ontvingen een prachtig boeket bloemen hetgeen wel in de smaak viel en waar door zij mede daadwerkelijk in de huldiging be- trokken werden. Het is altijd prettig dat na het officiële deel nog een niet-officieel gedeelte volgt, waar men onder het genot van koffie en gebak van gedachten wisselt over de huidige situatie in het bedrijf en de toestand in het algemeen in vergelijking met de omstandigheden zoals die waren toen men pas zijn werk in de fabriek begon. Dit biedt altijd weer gelegenheid tot het uit wisselen van vele verhalen waardoor een genoeg lijke sfeer ontstaat zodat het tijdstip van vertrek toch nog te vlug aanbreekt. Na deze ontvangst door de Directie, werd deze heuglijke dag verder in huiselijke kring gevierd.

Het Anker | 1967 | | pagina 7