25-jarig jubileum Gedecoreerden Op 22 maart j.l. vierden 2 van onze werknemers hun zilveren jubileum en wel de heren H. Assink en H. W. Bruins die beiden werkzaam zijn in de buitenploeg van Ter Horst Co. N.V. Beide heren werden door de Directie op het kan toor ontvangen waarbij de jubilarissen onder dank een enveloppe met inhoud werd aange boden. Tevens werd hen het zilveren Anker-insigne voor 25-jarig dienstverband opgespeld. Men bleef hierna nog enige tijd bijeen om over de gebeurtenissen die in de afgelopen 25 jaren waren voorgevallen te praten, waarbij een kopje koffie met gebak tot een gezellig uurtje bijdroeg. De afgelopen maanden waren er ook weer een aantal gedecoreerden in ons bedrijf ter gelegen- het van hun 40-jarig jubileum. Dit waren de heren: 28-3-67de heer J. H. Bruins - diverse werk zaamheden in de Spoelerij 19-4-67: de heer G. J. Ligtenberg - magazijn bediende 2-5-67de heer J. Kreijkes - magazijnbediende de heer A. J. Nieuwenhuis - was spoe ler, is nu reeds geruime tijd wegens ziekte thuis de heer G. J. J. Beunk - spoeler, tevens O.R.-lid voor de Spoelerij de heer J. Harbers - spoeler Ook deze jubilarissen werden door de Directie op het kantoor ontvangen, waarbij ook de echt genotes aanwezig waren. De burgemeester was hierbij tevens aanwezig om de decoraties uit te reiken (voor de heer Bruins die woonachtig is in Nijverdal, was burgemees ter Crommelin naar Rijssen gekomen). Door de Directie werden de jubilarissen var^ harte gefeliciteerd met hun jubileum en werd hun met hartelijke woorden dank gebracht voor hun bijdrage in het grote Ter Horst-geheel, ge durende de afgelopen 40 jaren. Een enveloppe met inhoud begeleidde deze dankwoorden, terwijl de echtgenotes in de dank betrokken werden doordat hun een boeket bloe men werd aangeboden. De burgemeester die namens H.M. de Koningin de decoraties uitreikte, feliciteerde de jubilaris sen en hun echtgenotes ook heel hartelijk met hun 40-jarig dienstjubileum en met de hun toe gekende decoratie. 2

Het Anker | 1967 | | pagina 4