Parkgebouw-nieuws naam hoeven wij niet te noemen, want iedereen, die wel eens op een donderdagavond komt, kent haar. Na een wat slordig begin bij het tafeltennissen bewees ze dat ze ook wist hoe dit spel te spelen, want ze won de 2e prijs. Al met al waren het ook dit seizoen weer pret tige avonden en daarom is een woord van dank aan de Directie van Ter Horst Co. N.V. - die dit mogelijk maakt - hier wel op zijn plaats. Voor de goede gang van zaken volgt hieronder nog de lijst met de prijswinnaars: Buksschieten 1J. ten Hove, Krasserij 2. G. Jansen, Kamgaren 3. G. E. Nijland, Weverij Biljarten: 1. Gr. Luby, Spinnerij 2. J. ten Hove, Krasserij 3. Adri Scherphof, Weverij Boogschieten 1. G. Hovius, Weverij 2. Gr. Luby, Spinnerij 3. W. Kreijkes, Weverij Tafeltennis: 1. H. KI. Ligtenberg, Spinnerij 2. S. Goosen, Kamgaren 3. Gr. Luby, Spinnerij De werknemers van de beide N.V.'s namelijk de N.V. Kamgarenspinnerij „Riessen" en Ter Horst Co. N.V. zijn naar mijn mening nog niet voldoende op de hoogte van de mogelijk heden (en goedkope) welke ons Parkgebouw biedt voor het houden van bruiloften, partijen,— recepties, etc. Niet alleen dat de zaalhuur van maandag tot en met vrijdag gratis is, doch ook de helft van het bedieningsgeld, dat 15% bedraagt, wordt geres titueerd. U betaalt dus in feite maar 7%% be dieningsgeld. Zoals u ziet staat er geschreven maandag t.m. vrijdag; u kunt dus ook terecht op een woensdag of vrijdag, op welke dagen wij normaliter filmvoorstellingen geven. Als u Tot slot: de prijsuitreiking. Een kinderfeest 32

Het Anker | 1967 | | pagina 34