Dankbetuiging Koningin Wilhelmina Fonds Terugkomst van ziekte; Fotopuzzeltocht Het gebeurt nog wel eens dat, wanneer iemand van ziekte terugkomt, hij zonder meer aan zijn werk gaat. Voor de goede gang van zaken wijzen wij erop dat het noodzakelijk is dat men bij terugkomst van ziekte, zich altijd eerst even bij de baas meldt. Gaarne hiervoor uw aandacht. Naar aanleiding van de bijdrage van ons personeel voor de Kankerbestrijding, ont vingen wij van het Koningin Wilhelmina Fonds onderstaand schrijven: Geachte Dames en Heren, In aansluiting aan uw schrijven ontvingen wij van de Postgirodienst een advies van bijschrijving van 537, Wij hebben dit bedrag met oprechte dankbaarheid aanvaard, en geven u de verzekering, dat wij de steun, die u op deze wijze aan de kankerbestrijding ver leent, zeer op prijs stellen. De ontwikkeling van het werk van de kankerbestrijding is zodanig, dat hier mede ook in de naaste toekomst grote be dragen zijn gemoeid. Des te meer ver heugt het ons, dat wij van u daadwerke lijke medewerking mogen ontvangen. U nogmaals van harte dankzeggend ver blijven wij met vriendelijke groeten, hoogachtend, Nederlandse Vereniging tot steun aan het Koningin Wilhelmina Fonds voor de kankerbestrijding w.g. K. A. Fuchs plv. directeur. Dinsdag 4 juli a.s. Voor degenen van ons personeel die met hun vakantie in Rijssen blijven, gaan wij weer een gezellige fietstocht organiseren en wel op dinsdag 4 juli a.s. i Uiteraard kunt u aan deze tocht met heel uw" gezin en eventuele gasten deelnemen. Wilt u per bromfiets gaan, dan kan dit ook, maar in eerste instantie is de tocht bedoeld voor de fietsende liefhebbers der natuur. De start is bepaald om half twee vanaf het Park gebouw. Wij hopen op een grote deelname en goed weer Tot ziens op dinsdag 4 juli a.s. Verzekering tijdens vakantie in binnen- en buitenland Nu het reisseizoen weer aanbreekt, vestigen wij de speciale aandacht van het personeel en de gepensioneerden op het onderstaande Als men met vakantie gaat naar het buitenland, wordt door de bij de ziekenfondsen verzekerden dikwijls vergeten, dat zij, alvorens op reis naar het buitenland te gaan, eerst ernstig moeten overwegen een z.g. reisverzekering af te sluiten. Tijdens verblijf in het buitenland zijn zij nl^k niet verzekerd tegen de geldelijke gevolgen var^p' ziekte of ongeval. Wil men dus niet voor onaangename en kost bare verrassingen komen te staan, dan is het een dwingende eis eerst een en ander te regelen. Bedoelde reisverzekering kan tegen een geringe premie per dag per persoon worden afgesloten, eventueel aangevuld met een bagageverzekering. Bij verblijf in het binnenland kan, indien men dit wenst worden volstaan met een bagage verzekering. Uw ziekenfonds kan u hierover inlichten. Een gecombineerde verzekering kunt u afslui ten, o.a. bij de Nutsspaarbank. 30

Het Anker | 1967 | | pagina 32