Dankbetuigingen Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank aan directie en alle werknemers (sters) voor de financiële bijdrage die wij mochten ontvangen bij het overlijden van mijn lieve man en vader Gerrit Jan Pijffers. Wed. T. Pijffers-Drajom en kinderen. Voor uw hartelijke deelneming bij het overlijden van mijn man en de financiële steun die ik van de directie en het perso neel mocht ontvangen, wil ik gaarne langs deze weg mijn dank betuigen, ook aan juf frouw Vink voor haar deelne ming en bezoek. Wed. G. Kamp-Veneklaas. Wij betuigen onze hartelijke dank aan de directie, voor de prachtige fruitmand die wij t.g.v. onze 55-jarige echtver eniging op 11 mei j.l. mochten ontvangen. Ook mej. Vink dank voor haar bezoek. H. Leusink en echtgenote, (Eltheto, K. Doorman straat 38). Langs deze weg wil ik de di rectie en het personeel van Ter Horst Co. N.V. hartelijk dank zeggen voor de finan ciële bijdrage die ik na het overlijden van mijn man mocht ontvangen. Wed. H. Kippers-van Heek. Hartelijk dank aan bazen en collega's van Spoelerij Boom kamp voor de vleesschotel die ik mocht ontvangen. H. ten Brinke. Voor de prachtige fruitmand die ik van het personeel van de Weverij Boomkamp mocht ontvangen tijdens mijn ziekte, zeg ik langs deze weg hartelijk dank. M. Scherphof. Hierbij zeg ik hartelijk dank aan de directie, de technische afdeling van het kantoor, baas en collega's van het Magazijn en Centrale werkplaats voor de prachtige fruitmand en vleesschotel tijdens mijn ziekte van hen ontvangen. Ook mej. Vink hartelijk dank voor haar bezoek. P. P. Bolink. Voor de fruitmand die ik mocht ontvangen van bazen en collega's van de Kalanderij tij dens en na mijn verblijf in het ziekenhuis, zeg ik hierbij har telijk dank. G. Nijsink. Hiermede betuig ik niijn har telijk dank aan de directie en de gezamenlijke werknemers isters) voor de financiële bij drage die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn man. Wed. Dannenberg-Nijland. Ondergetekende betuigt aan de directie en werknemers (sters) van Ter Horst Co. N.V. haar hartelijke dank voor de over- lijdensbijdrage en de vele blij ken van belangstelling, die zij heeft ontvangen bij het over lijden van haar man. Tevens dankt zij de directie voor het haar toegekende pen sioen. Wed. Pias-Baan. Ondergetekende betuigt hier bij, ook namens zijn vrouw, hartelijk dank aan de firma Ter Horst te Rijssen voor het bedrijfsinsigne 40 jaar, de en veloppe met inhoud, het toe gekende pensioen en het prachtige wandbord tijdens zijn pensionering ontvangen. Tevens nog hartelijk dank aan mej. Vink voor de genoten ge zinshulp. B. W. Haase. Hiermede zeg ik de directie^®1 hartelijk dank voor het prach-^ tige wandbord dat ik bij mijn pensionering mocht ontvangen en het mij toegezegde pensioen. Tevens dank ik bazen en col lega's uit Weverij Geurne voor het cadeau dat ik bij deze ge legenheid ontving. H. Averesch. Tijdens mijn verblijf thuis in verband met een mij overko men ongeval, ontving ik van de directie, bedrijfsleiding, bazen en personeel van de pakkerij diverse stoffelijke blijken van belangstelling. Hiervoor en voor het bezoek, ook van mej. Vink, zeg ik langs deze weg hartelijk dank. J. Averesch - Pakkerij. Hierbij zeg ik bazen en perso neel van Weverij Geurne har telijk dank voor de ontvanger^fc fruitmand tijdens mijn ziekte. D. Rozendom. Langs deze weg wil ik de di rectie hartelijk dankzeggen voor de huldiging ter gelegen heid van mijn 40-jarig dienst- jubileum en het cadeau dat ik hierbij mocht ontvangen. Tevens zeg ik mijn collega's hartelijk dank voor de cadeaus en de ontvangen belangstel ling. G. J. Bakker - Kantoor. 28

Het Anker | 1967 | | pagina 30