per bus uit Lokeren en na een voorspoedige tocht kwam het gezelschap, dat totaal uit 21 man bestond, om ongeveer 10 uur aan in ons Parkgebouw, alwaar het door de Directie ont vangen werd. Tijdens het nuttigen van een kop koffie werd het programma voor de dag uitgelegd. Inmid dels was een bus door ons besteld en met deze werd een tocht door Rijssen en omstreken ge maakt, waarbij ook onze Weverij te Holten de aandacht kreeg. Nadat na terugkomst eerst de inwendige mens in Hotel Tijhuis was versterkt, volgde een rond leiding door 'n Stoom, waarmede de nodige uren gemoeid waren, hetgeen niet te verwonderen valt, aangezien deze bezoekers als deskundigen aan de rondleiders zeer veel vragen stelden en van de interessantste zaken graag het naadje van de kous wilden weten. Toen deze rondleiding geschied was kwam men omstreeks 5 uur nog op kantoor bijeen, waarbij de heer A. H. ter Horst onze Belgische mede werkers bedankte voor de moeite die zij zich getroost hadden om op hun vrije dag naar Rijssen te komen en de hoop uitsprak, dat men| thans in ieder geval een indruk van ons Rijssen- se bedrijf had gekregen. Namens de gasten, dankte de bedrijfsleider, de heer De Geest, de Directie voor het gastvrij ont haal en verder al degenen die aan de organi satie en rondleidingen hadden medegewerkt. „Dank zij u hebben wij allen een bijzonder prettige en leerzame dag gehad", aldus spreker. Na een gemeenschappelijke maaltijd in Hotel Tijhuis werd omstreeks 6 uur de terugtocht naar Lokeren in beste stemming aanvaard. 22

Het Anker | 1967 | | pagina 24