Hoe organiseren wif onze Onze oudste deelnemer de heer M. Bordewijk. Voldaan kwamen wij aan en werden in alle op zichten verwacht. Als altijd stond alles klaar, dit keer geen lange tafels, maar gezellige kleine tafeltjes. De bloemenversiering was dit jaar bui- tegengewoon mooi. De grote bomen goudenregen tegen de blauw velours gordijnen stond bijzonder mooi en dit geheel weer omlijst met twee prachtige wandstukken van rhododendrons was met de andere bloemenversiering een prachtig geheel. Je moet maar op het idee komen de rhododendrons als rozetten tussen de smeed ijzeren wandlampen te steken. De heer Slagman deed het en hoe! En zo waren de huidige Ter Horst-mensen bezig de oud Ter Horst-mensen weer op allerlei ma nieren „hun" middag tot een onvergetelijke te maken. De borrels, de koffie, de saucijzen- en andere broodjes gingen er in onder een gezellige babbel en zo werd het eerder 8 uur dan wij dachten, 't Leek wel of het afscheid nemen wat moeilijk viel, maar het is altijd goed dit te doen, wanneer het op het gezelligst is. En zo werd deze dag besloten met een toespraak van de heer A. H. ter Horst die zowel de leiding als de gasten bedankte voor hun aanwezigheid, want bij zo'n dag is het nu eenmaal zorgen en laten verzorgen. In dit teamverband hopen wij nog vele jaren te mogen samenwerken. Juist op 23 mei werd de heer A. Ligtenberg 70 jaar. Bij het schrijven van dit artikel ligt onze ge- pensioneerdentocht 1967 slechts een nacht van een gezonde-slaap-na-een-prettige-dag achter ons en om u enig idee te geven wat daaraan vooraf gaat, gunnen wij u een blik in onze or ganisatiekeuken. In februari - dus nog hartje winter - begint er^ bij ons een rood lichtje te branden en wij stellen ons de vraag: „waar gaan wij dit jaar naar toe?" Wij denken niet: „o, we hebben nog zeeën van tijd", want dan gaan wij later weg dan wij in ons hoofd hadden. We gaan dus in maart een tocht uitstippelen. Overleggen met de Directie en stellen een datum vast. Dan worden de aankondigingen en de aanmel dingsformulieren aan u bekend gemaakt, dit jaar door middel van „het Anker". En nu noemen wij maar eens de data die wij dit jaar gebruikten. Wij gaven u 10 dagen de tijd en vroegen u om uw formulieren duidelijk en overzichtelijk in te vullen en deze vóór 10 april in te leveren. Het aantal ons gezonden op 10 april was ver be neden het te verwachten getal. Tot 19 april kwamen er tenminste 80 aanmeldingen te laat. De datum 10 april was vastgelegd omdat Mej. Vink 20 april met vakantie ging en vóór die tijd de organisatie rond wilde hebben omdat er na de vakantie wel het een en ander ligt te wachten en het een gerust gevoel is onbezorgd weg te kunnen gaan. Wat moet er dan allemaal gedaan worden? vraagt u zich af. U weet, er gaan mensen met de autobus, taxi en autobus en geheel per auto. We moeten de garagehouders vóór deze dag

Het Anker | 1967 | | pagina 12