Met pensioen I I 4 Vrijdag 30 september jl. was een bijzondere dag voor de heer G. H. Hofstede, want op deze dag ging hij met pensioen. Op kantoor werd namens de directie door de heer H. Jordaan afscheid ge nomen van de heer Hofstede, waarbij hem dank gebracht werd voor alles wat door hem in het belang van het bedrijf was verricht. Als aandenken aan de jaren in ,,'t Stoom" door gebracht werd hem een handgeschilderd wand bord aangeboden, waarbij de hoop werd uit gesproken dat de heer Hofstede nog vele jaren in goede gezondheid van zijn pensioen zou mo gen genieten. Voor de Bedrijfsvereniging uit Enschede was de heer G. P. Sijses aanwezig, die ook van de heer Hofstede afscheid kwam nemen. „Wij kennen u niet zo lang als de N.V. Ter Horst Co. u kent aldus spreker, „doch ik wil u namens de heren van de Bedrijfsvereniging waarmede u sinds 1957 contact hebt gehad, hierbij nog hartelijk bedan ken voor de prettige samenwerking". Na nog enige tijd gezellig bijeen geweest te zijn nam deze medewerker met enkele welgekozen dankwoorden afscheid van de aanwezigen. Aan het eind van de maanden september en ok tober verlieten weer enige werknemers ons bedrijf in verband met het feit dat zij de 65-jarige leef tijd bereikten. Twee van hen, nl. de heren Dangremond en Lig- tenberg waren reeds in verband met invaliditeit, enige tijd thuis. Wij wensen hen in het bijzonder nog een goede gezondheid toe vanaf deze plaats. Eind september gingen de volgende heren met pensioen: de heer H. Haeke, werkzaam geweest in de Kras- serij bij de breaker/finisher, met 51 dienstjaren; de heer B. H. Hendertink, ook werkzaam geweest als wever met 51 dienstjaren. De heer H. Dangremond werkzaam geweest als wever met 51 dienstjaren. Eind oktober waren dit: de heer H. Lankamp, werkzaam geweest als poet ser in de Weverij, met 35 dienstjaren; de heer E. J. Poortman, werkzaam geweest in het Ketelhuis, met 52 dienstjaren; de heer H. Paalberends, werkzaam geweest als lader in de Pakkerij, met 46 dienstjaren; de heer M. Ligtenberg, werkzaam geweest in de Kalanderij met 51 dienstjaren. Bovengenoemde heren werden persoonlijk op het 'SmmS

Het Anker | 1966 | | pagina 4