Rondleiding Afscheid van de heer H. J. Schintz Onder aanwezigheid van de directies van de Kamgarenspinnerij „Riessen" N.V. en van Ter Horst Co. N.V. nam op vrijdag 29 april de heer H. J. Schintz na 51 jaren beide firma's te hebben gediend, afscheid. De heer J. ter Horst sprak zijn tevredenheid uit over de vele hoedanigheden en noemde het een buitengewone prestatie dat de heer Schintz zo'n lange tijd heeft gewerkt bij het familie bedrijf van Ter Horst Co., c.q. de Kamgaren spinnerij. Spreker memoreerde het feit dat de heer Schintz in zijn loopbaan zeer veel mee had gemaakt en als jonge man de grootvader van de heer J. ter Horst als directeur had gekend. Vanaf 1950 is de heer Schintz op verzoek van de toenmalige directie overgegaan naar de Kamgarenspinnerij Riessen", alwaar hij zijn beste krachten heeft gegeven aan de opbouw van het nieuwe bedrijf. De heer J. ter Horst noemde het een voorrecht samen te hebben mogen werken met de heer Schintz, die op de Kamgaren personeelschef, in koper, verkoper en directie-secretaris tegelijk ge weest is. Ook in moeilijke tijden, zowel in de privé-sector, als op zakelijk gebied, heeft de heer Schintz zich doen kennen als een gevoelvol medewerker. Na 16 jaar intensieve samenwerking noemde spreker het spijtig, dat het moment van afscheid was gekomen. Met de beste wensen, de hoop uitsprekend dat de heer Schintz nog vele jaren zou mogen ge nieten van zijn pensioen, nam de heer J. ter Horst afscheid, onder aanbieding van een prach tige ruiker bloemen. Op de karakteristieke, humoristische wijze, wel ke wij allen van de heer Schintz kennen, dankte de gepensioneerde voor de goede woorden en de aangeboden geschenken, in zijn dankwoord vooral de oud-collega's betrekkend. 6

Het Anker | 1966 | | pagina 6