Gedecoreerd Op 24 februari 1966 herdacht de heer J. C. Nollen dat hij 40 jaar geleden bij Ter Horst Co. N.V. in dienst trad. T.g.v. dit feit werd de heer Nollen samen met zijn echtgenote door de Directie op het kantoor ontvangen. Namens de Directie werd door de heer Jordaan aan de jubilaris, die zijn taak als baas van de buitenploeg op een uitstekende wijze weet te volbrengen, dank gezegd voor al het werk dat hij in deze afgelopen 40 jaar heeft verricht; hierbij werd de jubilaris als blijk van waardering een enveloppe met inhoud overhandigd alsmede het speldje van 40 jaar trouwe dienst. Door de burgemeester van Wierden werd uit naam van de Koningin de jubilaris de bronzeq medaille in de Huisorde van Oranje Nassau opgespeld. Hierna bleef men nog enige tijd bijeen en werd nog over het wel en wee van vroeger en heden gepraat waarbij het kopje koffie met gebak het tot een feestelijk geheel maakte. 50-farig jubileum Men bleef nog een geruime tijd gezellig bijeen waarbij vele oude herinneringen die in de af gelopen tijd waren voorgevallen werden opge haald. Op 4 februari j.l. herdacht één van onze werk nemers n.l. de heer M. Nieuwenhuis, die keur der is in de Kalanderij, dat hij 50 jaar aan het bedrijf verbonden is geweest. De heer Nieuwenhuis werd samen met zijn echtgenote op het kantoor ontvangen om dit heuglijke feit met de Directie te vieren. Tijdens deze ontvangst dankte de heer H. Jor daan namens de Directie de jubilaris voor het vele werk dat hij in deze afgelopen 50 jaar voor de firma had verricht. De jubilaris werd als blijk van waardering een gouden zakhorloge met inscriptie overhandigd en tevens het gouden insigne van 50 jaar trouwe dienst opgespeld. Ook de echtgenote van de heer Nieuwenhuis deelde in het feest van haar echtgenoot mee; haar werd een prachtig boeket bloemen over handigd. 4

Het Anker | 1966 | | pagina 4