s op donderdag 9 jjuni 1966 't Loopt tegen één uur. De bediening bij Café Potgiesser had het zwaar te verduren met de grote vraag naar sorbets en ijs. Dit geeft veel meer werk en als wij be denken dat de mensen 900 maal moeten lopen in zo'n kleine twee uur, dan valt dit niet mee. ^^Zij kunnen nu eenmaal niet alle drie consump ties tegelijk geven. Bij ons vertrek uit Hardenberg kwam de politie ons weer een handje helpen zodat ons vertrek ook daar gelukkig gesmeerd en precies op tijd verliep. Via Mariënberg en de prachtige weg. over Beer- ze, gingen wij naar Ommen en menigeen zal bij het langs rijden bij Hotel „De Zon" nog eens gedacht hebben aan ons bezoek aldaar enige jaren geleden toen wij uit moesten stappen vlak voor het hotel omdat de regen met bakken uit de hemel werd gegoten en de rokken van de Rijssense kleding prachtig als paraplu konden dienen. Van Ommen ging het richting Lemele naar Hel- lendoorn en Nijverdal naar de Toeristenweg, die voor velen van ons nog nooit gereden was. •Met dit prachtig stuk natuur besloten wij onze tocht om via Holten naar ons Parkgebouw te rijden, waar wij als vanouds door onze eigen mensen werden ontvangen en in een gezellige met bloemen versierde zaal. Het was als altijd een plezierig sluitstuk van een fijne middag en onder het genot van een paar „borreltjes" en hartige eterij werd er nog een poos gekuierd om om half acht „op 't hoes an te gaon", niet dan nadat de heer Poortman namens allen de vol tallige Directie had bedankt voor het genotene. De „familie" zoals de heer Auke het noemde in zijn toespraak, ging weer uiteen en hopen wij te kunnen zeggen: „Tot volgend jaar". De helft zit er op. Naar 't zin. Aan 't schap.

Het Anker | 1966 | | pagina 3