Puzzelrubriek dat Ter Horst de druk niet uit zou kunnen houden. Maar daar klinkt plotseling een luid „val aan" van de zijde van onze linkshalf en deze kreet miste zijn uitwerking niet. De bal kwam naar voren in de buurt van Vlogtman, maar jammer genoeg schoot diens wendbaarheid iets te kort en de bal belandde in het bezit van de tegen partij. Ter Horst forceerde een hoekschop, de bal kwam voor het doel, werd weggetrapt, werd weer naar voren geplaatst maar helaas slecht gericht en onze midvoor liet zich in wan hoop op de grond zakken, in het koele gras. Toen hij enigszins verfrist weer opkrabbelde werd er juist een nummertje hoogbal ten beste gegeven door v. d. Haar, geassisteerd door Kreijkes, hetgeen een open doekje ontlokte aan de scheidsrechter die zich het zweet van het hoofd wiste. Opnieuw een kreet van Torn die met stentor stem riep „binnenspelers terug komen!" Dat was zeer juist gezien want de Reginox-Roba liet het er niet bij zitten. Broeken werden opgehesen, de schoenveters aangetrokken en een nieuwe aanval opgezet. Maar ook deze werd opge vangen en nu volgde een snelle doorbraak en kwam de bal in het bezit van onze Belgische aanwinst Vanbergen die enkele tegenstanders vakkundig vloerde en in razend tempo op het doel afstormde. Men zag de doelverdediger reeds met zijn ogen knipperen bij het naderbij komen van deze Vlaamse Leeuw, maar jammer voor de Belg raakte hij de bal toch nog kwijt. Reginox-Roba wist het nog tot een hoekschop te brengen, maar tot doelpunten kwam het niet meer en om ongeveer kwart over acht blies de scheidsrechter het eindsignaal. Eindstand 2-1 voor Ter Horst Go. Rijssen, 20 juni 1966. Op de kruiswoordpuzzel uit het voorgaande „Anker" kwamen 12 oplossingen binnen. Na loting onder de goede inzendingen werden de volgende winnaars aangewezen: 1. J. Ligtenberg - Revisieploeg 2. F. Kuipers - Viltmakerij 3. W. Baan - Spinnerij Beek, loonnummer 3876 4. J. Poortman - Krasserij - 09101803 5. Mevr. T. Lemkert - Almelo De prijzen zijn ter beschikking bij onze Perso neelsafdeling. En nu even vlug een makkelijk raadseltje voor de vakantie. Onderstaand een aantal woorden die elk uit een spreekwoord zijn genomen. U behoeft alleen maar het spreekwoord op te geven waaraan het woord is ontleend. Weer vijf prijzen te verdienen! Inzendingen aan de puzzelredacteur. 1. leest 11. storm 21. bonen huis 2. stam 12. steek 22. 3. wal 13. zachte 23. pek 4. hout 14. maakt 24. meester 5. ijzer 15. soep 25. krans 6. goud 16. vlekje 26. verloopt 7. zilver 17. hard 27. strand 8. goud 18. lange 28. vieze 9. hoge 19. leugen 29. kruipt 10. deksel 20. dam 30. kersen Let wel, het gaat om spreekwoorden, dus niet om uitdrukkingen of zegswijzen. Al hebt u ze niet alle gevonden, stuur toch maar in, de vijf die de meeste goed hebben, dingen mee naar een prijs! 32

Het Anker | 1966 | | pagina 32