Stichting Pensioenfonds, Aanvullend Zielcenionds, Afdelingskas Vergadering Contactcommissie te Holten op donderdag 21 april 1966 Aanwezig de heren H. Jordaan, E. D. Stam, J. Kolkman en V.K. Pavlicek. De heer H. C. G. Grootherder was afwezig. De Voorzitter opent de vergadering waarbij hij meedeelt dat de hoofdreden van zijn komst is om mededeling te doen van het feit dat in de hedenochtend gehouden Aandeelhoudersverga dering beslist werd ook over het jaar 1965 op de bekende voorwaarden aan onze werknemers een winstdeling toe te kennen van 3%. Uiteraard zal tijdig bekend gemaakt worden wanneer deze winstdeling uitgekeerd kan Gezien het gebrek aan belangstelling gedurende de laatste jaren mogen wij wel zeggen, voor de Jaarlijkse Algemene Leden Vergadering in het Parkgebouw van de hierboven genoemde 3 instellingen, werd op de laatste Algemene Leden Vergadering van 18 april j.L, waar geen enkel gewoon lid opgekomen was, besloten dat met ingang van 1967 geen Jaarlijkse Algemene Leden Vergadering zal worden gehouden tenzij minstens 10 gewone leden (dus geen Bestuurs leden) dit schriftelijk aanvragen. worden. Alhoewel deze bijeenkomst niet als een normale vergadering bedoeld is wordt toch, waar er nog tijd is, over e.e.a. gesproken. De notulen van de laatste vergadering van 15 maart j.L komen nog ter sprake. Men heeft hier over geen op- of aanmerkingen, zodat dez^fe goedgekeurd worden. Werktijdregeling 2e kwartaal 1966. Eén van de leden deelt mede dat er in de A- ploeg na de eerste week nog een 3-tal personen vroegen 88 i.p.v. 85 uur te mogen werken. Hiertegen is geen bezwaar doch bij deze ver andering moet het verder blijven; het kan uiteraard niet dat men daarna nog weer van tijd gaat veranderen. Koninginnedag, zaterdag 30 april a.s. Hierover werd medegedeeld dat de werktijd regeling tijdig bekend gemaakt zal worden. Weegschaal. De heer Kolkman vraagt of er niet op korte termijn nog een weegschaal beschikbaar gesteld zou kunnen worden om spoelen te wegen. Dit zal aan de Bedrijfsleiding worden door-^fc gegeven. Voor de goede orde wordt door de heer Pavlicek nog meegedeeld dat de vragen gesteld in de ver gadering van de Contact-Commissie op 15 maart j.l. eveneens aan de Bedrijfsleiding zijn doorgegeven en dat men spoedig hierop ant woord verwacht. De heer Stam stelt nog voor dat misschien de heer Rienties in aanmerking zou kunnen komen om namens St. Lambertus in de Contact- Commissie zitting te nemen. Ook dit zal doorgegeven worden. Geen verdere vragen zijnde, sluit de Voorzitter onder dankzegging aan de Commissie-leden de vergadering. 30

Het Anker | 1966 | | pagina 30