Gepensioneerdenuitstapfe HET ANKER Inhoud: Personeelsorgaan van de Koninklijke Jutespinnerij A -weverij Ter Horst Co. N.V. Juli 1966 Achttiende jaargang - no. 124 pag. Gepensioneerdenuitstapje 1966 2, 3 Rondleiding hoogste klassen der lagere scholen 6, 7 Reis kantoor- en technisch personeel 8, 9 Ziek zijn in fabrieksvakantie 11 Meikamp 1966 12, 13 Ondernemingsraadvergadering 14 t/m 30 Verzekering tijdens de vakantie 23 Voetbal 31 Puzzelrubriek 32 Personalia 34 Dankbetuigingen 35 Bij de voorplaat: Hoe warm het was en hoe lekker het smaakte tijdens de gepensioneerdentocht op 9 juni jl. Dat zit er dan weer op voor dit jaar en hoe! Begunstigd door het mooiste weer dat wij ons konden bedenken, reden we om klokke één van het Stationsplein om ons richting Markelo te begeven met 5 auto's en 6 bussen. A Al gauw bleek het dat wij van richting gingeiP veranderen want via het Groene Kruis gingen we naar Enter en binnendoor naar Wierden. Per slot kun je zo ook in Almelo terecht komen en dit is een heel mooie weg. Over de rondweg gingen wij naar Geesteren, langs Langeveen en Bruine Haar, Kloosterhaar en Bergentheim met kapitale boerderijen en prachtige omgeving naar Hardenberg. Helaas had men ons daar een reuze poets ge bakken door het hele marktplein - waar wij moesten aanleggen - opnieuw te bestraten, of liever gezegd te ontstraten, zodat het één grote zandvlakte was. Daar dit eerst twee dagen voor het uitstapje toevallig bekend werd, kon er niets meer aan gedaan worden, dan alleen maar hopen dat alles met de bussen en onze mindervaliden goed zou gaan, nu wij achterom Café Potgiesser moesten bereiken en door het zand lopen om later het ommetje te maker^ naar het haventje. Een zorgelijke noot voor de leiding, maar af gezien van een paar grijze haren méér is deze er niet aan ten gronde gegaan. Het was een goede gedachte van de heer Wessels om juist op deze dag zijn zoveelste ver jaardag te vieren, zodat wij hem een feestelijk versierde fles met geestrijk vocht konden aan bieden. Op onze vraag of hij wel van een glaasje hield, kwam prompt het antwoord „wel twee". Dus dat was in de roos geschoten. 2

Het Anker | 1966 | | pagina 2