Ondernemingsraadvergadering op vrijdag 28 januari 1966 Aanwezig de heren H. Jordaan. G. J. van Put ten, J. Harbers, J. H. Seppenwoolde, J. Spenke- link, J. H. Nijland, G. J. J. Beunk, J. Bruins, J. Heuver, G. Kippers, G. Wessels, A. J. Seppen woolde, J. Leusink, W. Harbers, V. K. Pavlicek j^en J. G. Torn. ^^De voorzitter opent de vergadering en heet allen hartelijk welkom. 2a. Uitslag werktijdregeling A- en B-ploegen. De Voorzitter maakt de uitslag bekend van de de in de afgelopen week gehouden enquete van de A en B-ploegen die er als volgt uitziet: Voor de Weverij Bijvank II zijn 98 circulaires afgegeven waarvan: Verzekering tijdens vakantie in binnen- en buitenland Nu het reisseizoen weer aanbreekt, vestigen wij nogmaals de speciale aandacht van het per soneel en de gepensioneerden op het onder staande: Als men met vakantie naar het buitenland gaat, wordt door de bij de ziekenfondsen verzekerden dikwijls vergeten, dat zij, alvorens op reis naar het buitenland te gaan, eerst ernstig moeten overwegen een z.g. reisverzekering af te sluiten. Tijdens verblijf in het buitenland zijn zij n.l. niet verzekerd tegen de geldelijke gevolgen van ziekte of ongeval. Wil men dus niet voor onaangename en kost bare verrassingen komen te staan, dan is het een dwingende eis eerst een en ander te regelen. Bedoelde reisverzekering kan tegen een geringe premie per dag per persoon worden afgesloten, eventueel aangevuld met een bagageverzekering. Bij verblijf in het binnenland kan, indien men dit wenst, worden volstaan met een bagage- verzekering. 28 werknemers waren vóór werktijdregeling I 85 uur 1 werknemer was vóór werktijdregeling II 88 uur 68 werknemers waren vóór werktijdregeling III 89)4 uur 1 onbekend (blijkt later 85 uur te willen werken.) Voor de Kalanderij zijn 32 circulaires afgegeven waarvan 3 werknemers waren vóór werktijdregeling I 85 uur 26 werknemers waren vóór werktijdregeling II 88 uur 3 werknemers waren vóór werktijdregeling III 89)4 uur De Voorzitter zegt voorts dat er in Weverij Bijvank II nog 5 zieken zijn; deze mensen die buitenaf wonen zullen nog worden opgezocht. Spreker is van mening dat we niet over deze uitslag hoeven te discussiëren. Hierna deelt de Voorzitter nog mede dat deze werktijdregeling zal gelden tot 31 maart 1966; na deze datum kan het wel weer anders worden. De heer J. H. Seppenwoolde vraagt of de wen sen van de werknemers om te kunnen werken zoals zij het zouden willen, wel te verwezenlijken zijn. De Voorzitter antwoordt dat het in de Weverij Bijvank II organisatorisch wel mogelijk is ver schillend te werken, zodat dit helemaal geen probleem behoeft te zijn. De Voorzitter merkt nog op dat de verkiezing van de Ondernemingsraad die zoals de aan kondiging aangeeft gehouden zou worden op 28 januari, 7 dagen verschoven is en nu plaats zal vinden op 4 februari a.s. De Voorzitter vraagt of één der O.R.-leden nog vragen heeft. Daar geen der O.R.-leden het woord neemt, dankt de Voorzitter alle aanwezi gen voor de opkomst en sluit hiermede de ver gadering. 23

Het Anker | 1966 | | pagina 23