Afscheid van de heer Rozendom Aangifte huwelijk Op 31 december jl. was voor de heer Rozendom het ogenblik aangebroken om afscheid te nemen van Ter Horst Co. N.V., wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd, na een dienst tijd van ruim 50 jaar. Nadat hij eerst door de Directie was ontvangen, vond in de grote vergaderzaal van het kantoor een receptie plaats waar gelegenheid werd gebo den van collega Rozendom afscheid te nemen. De heer Rozendom was de laatste jaren een bij zondere figuur in ons midden geworden, in zo verre dat hij de enige was die erop kon bogen nog net in de 19de eeuw geboren te zijn, nl. in 1900. Hij is vanaf zijn 15e jaar op het kantoor werkzaam geweest en was, gedurende de laatste 40 jaren ongeveer, belast met de administratie van de in koop van grondstoffen. Oud-collega Rozendom deed zich kennen als iemand die niet graag op de voorgrond trad. Toch deed het hem kennelijk goed nog eenmaal omringd te mogen zijn door de mensen met wie hij zovele jaren had samengewerkt. Bij monde van de heer Geerling werd hem na mens het kantoorpersoneel bij wijze van herin nering een cadeau aangeboden in de vorm van een fraai tapijtje. Spreker uitte hierbij enkele har telijke woorden van afscheid en wenste de schei dende collega het allerbeste voor de toekomst. Hierna kon ieder de heer Rozendom persoonlijk de hand schudden en was het ogenblik van af scheid als actief medewerker van Ter Horst Co. aangebroken. Oud-collega Rozendom, nogmaals, langs deze weg het allerbeste toegewenst! Wanneer u gaat trouwen, ontkomt u niet aan de wettelijke regelingen die daaraan verbonden zijn. Voor de goede gang van zaken moeten wij óók weten dat u in het huwelijk bent getreden. Dit geldt zowel voor mannelijke als voor vrouwelijke personeelsleden. Doet u ons een genoegen en komt u zo spoedig mogelijk aangifte van uw huwelijk doen op onze personeelsafdeling en vergeet niet uw trouw boekje mede te nemen.

Het Anker | 1966 | | pagina 7