50-|arige jubilea In de laatste maand van vorig jaar vond één ju bileum plaats nl. op 8 december 1965 van de heer J. Nijzink, houtdraaier op de Timmerkamer, terwijl op 11 januari 1966 de heer H. Vossebelt, wever in Weverij Bijvank II, het feit herdacht 50 jaar geleden in dienst van Ter Horst te zijn ge treden. De jubilarissen werden ieder op de dag van hun jubileum op het kantoor ontvangen, waar de heer A. H. ter Horst hun namens de Directie in zijn toespraak o.m. de dank uitsprak voor het vele werk dat zij in de afgelopen 50 jaar voor het be drijf hadden verricht. De jubilarissen kregen t.g.v. dit feit het insigne voor 50 jaar trouwe dienst opgespeld, waarbij hun tevens een gouden horloge met inscriptie over handigd werd. Tevens werd mevr. Nijzink die bij het jubileum van haar man was uitgenodigd onder dankzegging voor de goede zorgen voor haar man, een prach tig boeket bloemen overhandigd. Na het officiële gedeelte bleef men nog enige tijd gezellig bijeen. Tijdens dit samenzijn werden over en weer nog vele herinneringen opgehaald. Op 22 december 1965 mocht de heer J. H. Roo- sink herdenken dat hij 50 jaar geleden bij de fir ma Ter Horst Co. in dienst trad. De heer Roosink heeft in die afgelopen 50 jaar zich in diverse functies verdienstelijk gemaakt; hij heeft o.m. als baas in de Kalanderij gewerkt, heeft op de loonadministratie gewerkt, is als lekencontroleur werkzaam geweest en werkt nu als kantoorbediende in Weverij Holten. De heer Roosink werd op 22 december samen met De heer en mevrouw J. Nijzink. 4

Het Anker | 1966 | | pagina 4