HET ANKER Februari 1966 Inhoud: Personeelsorgaan van de Koninklijke Jutespinnerij -weverij Ter Horst Co. N.V. Achttiende jaargang - no. 123 April 1966 pag. Februari 1966 2 50-jarige jubilea 3 Ziek na arbeidsgeschikt-verklaring 5 Gepensioneerden 6 Afscheid van de heer Rozendom 7 Ontspanningsavond Parkgebouw 8 Onze bedrijfsgezinsverzorging 9 Gezellige avond Parkgebouw 10 Waar gaat ons geld naar toe? 11 Algemene ledenvergadering „Arbeidersbouwfonds" 12 De jeugd en het Bouwfonds 13 Jongenskamp 1966 14 Aftrek bijzondere lasten 15 In memoriam 16 Personalia 17 Dankbetuigingen 18 Oplossing kerstpuzzel 19 Puzzelhoek 20 2 Nu we alweer het voorjaar beginnen te ruiken vergeten wij eigenlijk alweer hoe koud het begin februari 1966 was. Het was me je wintertje wel met al die gladheid en sneeuw en vorst. Deze weersomstandigheden brachten veel moeilijkhe den met zich mee en dan denken wij vooral aan onze mensen, die er voor moesten zorgen, dat de terreinen begaanbaar bleven. Strooiend met zout en werkend met de sneeuwschuiver hebben zij bergen werk verzet. Twee hunner troffen wij aan bij onze kantoor vijver. Ze hadden nog even een moment over om een paar schoven stro in een bijt in het dikke ijs te plaatsen, opdat ook de onderwaterbewoners van de vijver nog wat lucht zouden kunnen be machtigen. Nevenstaande foto's geven een idee „hoe koud het was dichtbij". Dat de schoven stro hebben geholpen is ons na het invallen van de dooi wel gebleken. De karpers en de goudvissen zijn de winter goed doorgekomen.

Het Anker | 1966 | | pagina 2