Oplossing Kerstpuzzel Langs deze weg wil ik mede na mens m'n echtgenote de Directie hartelijk dank zeggen voor de prachtige fruitmand die wij ter gelegenheid van onze 50-jarige echtvereniging mochten ontvan gen. Van de oud-collega s ontvingen wij prachtige bloemen waarvoor k wij hartelijk danken. Tevens willen wij mej. Vink har telijk dank zeggen voor haar be zoek. B. J. Tijhof en echtgenote. Mede namens m'n vrouw zeg ik de collega's en de personeelsleden van Weverij Geurne hartelijk dank voor de vleesschotels die wij t.g.v. de geboorte van onze zoon mochten ontvangen. M. Averesch. Langs deze weg wil ik de bazen en collega's van Weverij Geurne hartelijk dank zeggen voor het fruit en de fruitmanden die ik tijdens m'n ziekte in het Zieken huis heb ontvangen. T. G. Gerrits. Voor de vleeschotel en de fruit manden geschonken tijdens m'n ziekte zeg ik de Directie, mej. Vink, bazen en collega's hartelijk dank. H. Voortman - Kalanderij. Langs deze weg wil ik de Directie hartelijk dank zeggen voor de fruitmand die ik t.g.v. m'n 80e verjaardag mocht ontvangen. Te vens zeg ik mej. Vink hartelijk dank voor haar bezoek. J. v. d. Maat - Gepensioneerde. Langs deze weg zeg ik de Di rectie, de bazen van de Krasserij en Krassenbeslagmakers hartelijk dank voor de fruitmand en de vleesschotel tijdens m'n ziekte ontvangen. Ook mej. Vink zeg ik hartelijk dank voor haar bezoek. L. Hofman. De Kerstpuzzel schijnt voor vele puzzelaars wat moeilijk te zijn geweest. Er kwamen maar 8 op lossingen binnen die allen slechts gedeeltelijk goed waren. Misschien is dit een aansporing om er eens een dagje van te nemen en naar een of andere die rentuin te gaan. Het is altijd leerzaam, vooral als men van te voren een beetje de beschrijving van tuin en dieren bestudeert. In onze puzzel kwamen de volgende dieren voor: 1. kaketoe 16. wolf 2. kameel 17. vos 3. kip 18. goudhamster 4. struisvogel 19. olifant 5. watoesirund 20. giraffe 6. emoe 21. nijlpaard 7. zebra 22. lepelaar 8. antilope 23. pelikaan 9. rendier 24. kraanvogel 10. leeuw 25. ooievaar 11. kat 26. damhert 12. tijger 27. eland 13. jaguar 28. springbok 14. (zwarte) panter 29. pinquins 15. beer 30. adder Toelichting: 1. Papegaai werd half goed gerekend; 2. drommedaris is onjuist, want die heeft maar één bult op de rug; 3. verschillende inzenders hebben de kip over het hoofd gezien; 8. naast antilope werd luipaard goed gerekend; 9. enkelen hadden renpaard opgegeven, maar dit dier komt in de dierentuin niet voor; 28. naast de springbok ook steenbok of gems mogelijk. En nu de prijswinnaars: 1. J. Vos, Plaatswerkers 29/4 punten 2. G. Smit, Centrale Werkplaats 28 punten 3. Wed. Averesch, Welleweg 3 28 punten 4. Jan Goorman, Noachstraat 8 27 J4 punten 5. H. Bakker, Marienberg 27 punten De prijzen kunnen zoals gewoonlijk worden af gehaald bij de Afdeling Personeelszaken. 19

Het Anker | 1966 | | pagina 19