Dankbetuigingen Mede namens mijn vrouw wil ik hierbij de Directie hartelijk dank zeggen voor de goede hulp die wij hebben ontvangen voor en na de geboorte van onze zoon. Ook onze dank aan de gezinsverzorg ster mej. F. Spenkelink, die onze huishouding zo uitstekend waar nam. Fam. H. Bakker. Voor de vele blijken van mede leven bij het heengaan van mijn man en onze vader, willen wij gaarne onze dank hiervoor be tuigen. Tevens willen wij de Di rectie en alle personeelsleden be danken voor de financiële steun die wij mochten ontvangen. Fam. Strokap. Hiermee betuigen wij onze har telijke dank aan de Directie voor de fruitmand die wij bij ons 50- jarig huwelijksfeest mochten ont vangen. J. W. Immink-Bruins. Hiermede wil ik de Directie en alle personeelsleden van harte dank zeggen voor het medeleven bij het plotseling heengaan van mijn man en voor de financiële bijdrage die ik van u allen mocht ontvangen. J. Poortman-Heuvelman. Vóór de Kerstdagen werden wij thuis of in het ziekenhuis verrast met een mooie fruitschaal en de goede wensen voor een spoedig herstel. Wij willen hiermede gaarne de Directie daarvoor hartelijk dank zeggen. Namens de Kerstzieken. Mede namens mijn vrouw en kin deren zeg ik u langs deze weg hartelijk dank voor de belangstel ling die tot uiting kwam in o.a. de bloemen en andere cadeaus, die wij bij ons 25-jarig huwelijks feest mochten ontvangen. G. J. van Heek - Kalanderij. De heer M. Paalberends zegt me de namens z'n vrouw, hartelijk dank voor de genoten gezinshulp tijdens de ziekte van z'n vrouw. Voor de fruitmand, die ik tijdens m'n ziekte van de Directie mocht ontvangen, zeg ik hartelijk dank. Tevens dank ik mej. Vink voor haar bezoek. G. Nijland - Weverij. Langs deze weg wil ik m'n op rechte dank uitspreken voor het gouden horloge dat ik t.g.v. m'n 50-jarig jubileum van de Direc tie mocht ontvangen. Tevens zeg ik de collega's uit Weverij Bijvank II hartelijk dank voor de fruitmand. H. Vossebelt. De gepensioneerden betuigen hierbij hun hartelijke dank aan de firma Ter Horst Co. N.V. voor het prachtige kerstpakket. Tevens wensen zij de Directie een voorspoedig 1966. Hierbij zeg ik de Directie harte lijk dank voor het kerstpakket, dat ik met de feestdagen tijdens de militaire diensttijd mocht ont vangen. J. W. Baan. Voor het fruit en de fruitman den, tijdens m'n ziekte ontvan gen, zeg ik de Directie, bazen en collega's van de Spoelerij har telijk dank. Tevens zeg ik mej. Vink hartelijk dank voor haar be zoek. A. J. Nieuwenhuis. Onderstaande gepensioneerden danken de Directie voor het prachtige wandbord, dat zij op de dag van hun afscheid op kan toor in ontvangst mochten nemen. Tevens danken zij de Directie voor 't hun toegezegde pensioen.' G. J. Eshuis, L. Hofman, G. J. Borghuis. Mede namens m'n vrouw zeg ik bazen en personeel van de af deling Kalanderij hartelijk dank voor de tijdens m'n ziekte ont vangen vleesschotel. J. Kreijkes - Kalanderij. Voor het fruit dat ik tijdens m'n ziekte van de Directie mocht ont vangen zeg ik hartelijk dank. Te vens dank ik mej. Vink hartelijk voor haar bezoek. J. van den Dijk - Weverij Boomkamp. Voor de tijdens m'n ziekte ont vangen fruitmand zeg ik bazen en collega's uit Spoelerij Bijvank hartelijk dank. D. Vossebelt. Hiermede zeg ik de Directie har telijk dank voor het fruit dat ik tijdens mijn ziekte mocht ontvan gen en zeg ik mej. Vink dank voor haar bezoek. Tevens zeg ik het personeel van Weverij Geurne hartelijk dank voor de mooie vleesschotel. A. Smit. Hartelijk dank ik de Directie voor het gouden horloge dat zij mij ter gelegenheid van mijn 50-jarig jubileum geschonken heeft. Tevens dank ik voor de mooie bloemen, welke mijn vrouw aan geboden kreeg. Gaarne betuig ik voorts mijn er kentelijkheid voor het cadeau dat ik van de bazen en collega's mocht ontvangen. J. Nijssink - Timmerkamer. Voor de fruitmand die ik tijdens m'n ziekte van de Directie mocht ontvangen zeg ik hartelijk dank. Tevens zeg ik de bazen en col lega's van Spoelerij Beek hartelijk dank voor de fruitmand. A. J. Nijland. 18

Het Anker | 1966 | | pagina 18