In memoriam Op 13 december vorig jaar moesten wij het feit aanvaarden dat van ons was heengegaan de heer MANNES POORTMAN oud 62 jaar. Alhoewel hij in 1965 enige tijd ziek is geweest herstelde hij en was zijn werk weer normaal begonnen toen hij onver wachts op 13 december zich niet goed voelde en die zelfde dag overleed. Mannes Poortman heeft bij ons van zijn indiensttreding af steeds in de Krasserij gewerkt, in welke afdeling deze stille fi guur de hem opgedragen werkzaamhe den altijd in harmonie met zijn mede werkers en tot volle tevredenheid van zijn bazen heeft vervuld. Zijn sterven betekent voor ons het ver lies van een gewaardeerd medewerker. Voor mevr. Poortman en de kinderen is dit heengaan echter zeer zwaar te dra gen. Wij hopen dat zij de kracht mogen vinden om dit verlies te kunnen aan vaarden. Moge hij rusten in vrede. Geheel onverwachts overleed op 25 fe bruari j.l. onze medewerker de heer AREND BAAN in de ouderdom van 48 jaar. Hij kwam op 29 januari 1951 bij ons in dienst in de Spinnerij waar hij te werk gesteld werd als sjouwer. Behalve dat hij zijn werkzaamheden tot volle tevreden heid zowel van collega's als bazen ver richtte was hij bij iedereen bemind door zijn sympathieke persoonlijkheid, zijn bereidheid om steeds klaar te staan om te helpen, waar ook en wanneer dit nodig was. Hij was iemand waarvan men terecht kan zeggen: „Hem is nooit iets teveel geweest als hij iemand kon helpen". De heer Baan had verder ook een war me belangstelling voor de sport en hij droeg zijn steentje bij niet door zelf te sporten doch door als terreinknecht met grote toewijding het sportterrein van Ter Horst Co. N.V. op de Mors te ver zorgen totdat familie-omstandigheden hem dit het laatste jaar beletten. Voor ons bedrijf betekent zijn verschei den een groot verlies. Veel groter is dit echter voor zijn vrouw en kinderen voor wie hij een echtgenoot en vader was. Wij wensen hen dat zij de troost mogen vinden om dit smartelijk verlies te kun nen dragen. Bij de teraardebestelling waren aanwe zig zijn chefs, alsook collega's om hem de laatste eer te bewijzen. 16

Het Anker | 1966 | | pagina 16