Jongenskamp 1966 Het is misschien nog wat te vroeg om nu reeds aan de vakantie te denken, maar als men van z'n vakanties iets wil maken, dat de moeite waard is, om later nog eens op terug te zien, dan moet men vroegtijdig met de voorbereidingen beginnen. Vooral als het gaat om het organiseren van een kamp voor een tamelijk grote groep jongens. Wij zijn dan ook reeds in de eerste week van december vorig jaar begonnen met het aanschrij ven en opbellen van verschillende vakantieoorden, die ingericht zijn op het onderbrengen van schooi en fabrieksgroepen. Hierbij bleek dat de meeste van deze oorden voor de topweken (eind juli - half augustus) reeds volledig volgeboekt waren. Toch is het ons nog gelukt om voor onze jeugdige werknemers een kamp te organiseren op één van de mooiste plekjes van Nederland, t.w. de Ve- luwe. Het vakantiekamp zal gehouden worden van maandag 18 juli t/m zaterdag 23 juli, en wel in vakantieoord „De Heidehoek" te Wezep. Het vakantiekamp is gelegen temidden van bos en heide. In de omgeving liggen de oude vissers plaatsjes Harderwijk en Elburg. Het Veluwemeer is ongeveer 8 km van het kamp verwijderd. Van uit het kamp kan men prachtige wandel- en fiets tochten maken in uitgestrekte bossen en heide velden. Een voordeel vergeleken bij het kamp van vorig jaar is, dat „Heidehoek" beschikt over een eigen sportterrein, waar men kan voetballen, volley ballen, enz. Bij dagen met minder goed weer kan men gebruik maken van de recreatiezaal ,,'t Plan- kenhuus" waar een bibliotheek aanwezig is en een tafelbiljart, tennistafel, enz. Voor een jongen die op 18 juli a.s. nog geen 18 jaar is, bedragen de kosten 23,Ook jongens boven de 18 jaar kunnen dit jaar aan het kamp deelnemen. Voor hen bedragen de kosten 46, Jongens die nog aan het kamp willen deelnemen, maar zich nog niet hebben opgegeven, kunnen dit alsnog doen bij de heer H. Vlogtman. De heen- en terugreis zal weer met de fiets ge maakt worden. 14

Het Anker | 1966 | | pagina 14