40-jarig; jubileum In de maand september waren er 2 werknemers, die hun 40-jarig jubileum herdachten. Het waren de heren W. Kreijkes, werkzaam in Spinnerij Boomkamp en B. H. Hendertink uit de Krasserij Beek. Ze werden door de Directie ontvangen en in har telijke bewoordingen werd hen dank gebracht voor het vele werk dat zij hebben verricht en voor de trouwe wijze waarop zij dit hebben ge daan. Zij ontvingen als blijk van waardering de enve loppe met inhoud en het insigne voor 40 jaar trouwe dienst met gouden kroontje. Mevrouw Hendertink die al die jaren haar man trouw ter zijde heeft gestaan, ontving een boeket bloemen. Op 19 oktober jl. werden de heer en mevrouw H. Dangremond en de heer J. Harmsen op het kantoor ontvangen, daar beide heren 40 jaar geleden in dienst van Ter Horst Co. traden. Ook hen werd hartelijk dank gebracht voor de toewijding en trouw, waarmede zij hun werk ge durende al die jaren verricht hadden. De heer Harmsen werkte ongeveer 2 jaar in de Spoelerij, maar ging daarna naar de Plaatswer kers, waar hij tot op heden nog werkzaam is. De heer Dangremond heeft 40 jaar lang in de Spoelerij gestaan,, d.w.z. in 40 jaar zo'n 20.000.000 knopen gelegd. De heer Jordaan overhandigde de jubilarissen een enveloppe met inhoud en speldde hen het insigne voor 40 jaar trouwe dienst op. Mevrouw Dangremond werd dank gebracht voor alle zorgen aan haar man en kinderen in die ja ren besteed. Zij ontving een boeket bloemen. Beide jubilarissen zijn enthousiaste voetballief hebbers. De heer Harmsen is voorzitter van de voetbalvereniging Excelsior en de heer Dangre mond verzet veel werk voor Sportclub Rijssen. Op de foto's ziet u van boven naar beneden: W. Kreijkes, B. H. Hendertink, H. Dangremond en J. Harmsen. 6

Het Anker | 1965 | | pagina 8