achten bezoek aan ons bedrijf matische schets een eenvoudige uiteenzetting van •het produktieproces. Hierna volgt in een tentoon stellingafdeling aan de hand van produktiemate- riaal, uit de fabriek zelf afkomstig, een verdere uitleg over de gang van zaken. Daarna volgt de eigenlijke rondleiding door de fabriek, waarbij het uitzicht over Rijssen en om geving van één van de watertorens zeer in de smaak valt. Uit de vele vragen die hierbij gesteld worden, blijkt dat velen hun ogen goed de kost geven en dikwijls het naadje van de kous willen weten. Na de rondleiding worden dan op onze Huishoud school nog eventuele vragen beantwoord, waarna nog een uiteenzetting volgt van de verschillende mogelijkheden en opleidingen voor jeugdigen in ons bedrijf. Aan iedere rondleiding is verder een wedstrijdje verbonden. Vorige jaren werd gevraagd een op stel over de fabriek te maken; dit jaar hebben wij de kinderen schriftelijk 10 vragen over de fabriek laten beantwoorden. Aan de beantwoording van deze vragen kan men zien hoe goed de kinderen zowel tijdens de uitleg op de Huishoudschool, als tijdens de rondleiding, goed opgelet hebben. Per klas stellen wij ieder jaar 3 prijsjes beschik baar. Onderstaande meisjes en jongens hebben dit jaar een prijsje gewonnen: O.L. school Holten le prijs: A. Hofman 2e prijs: G. Nijenhuis ^3e prijs: W. Heil Chr. school Holten le prijs 2e prijs 3e prijs J. Koopman R. de Vries B. Bronsvoort Banisschool Rijssen 1 le prijs: J. v.d. Brink 2e prijs: J. Koster 3e prijs: J. Mensink Banisschool Rijssen 2 le prijs: H. Hofman 2e prijs: J. Kettelarij 3e prijs: W. Paalman Haarschool Rijssen le prijs: G. Averesch 2e prijs: H. Lichtenberg 3e prijs: D. ten Wolthuis Oranjeschool Rijssen le prijs 2e prijs 3e prijs J. Harbers W. Schutten E. Brinks Wïlhelminaschooi Rijssen le prijs: A. ter Horst 2e prijs: K. Arends 3e prijs: I. Harbers Hervormde school Enter le prijs: H. Langenhof 2e prijs: J. Nijmijer 3e prijs: G. Wolfs Julianaschool Rijssen le prijs: H. ten Cate 2e prijs: J. Markvoort 3e prijs: E. J. Bolink Chr. school Hotter le prijs: G. Brinkman 2e prijs: G. Kreykes 3e prijs: H. Hofman Chr. school IJpelo le prijs: G. ter Keurs 2e prijs: J. Nijland 3e prijs: J. Tijhof School met den Bijbel Enter le prijs: H. Visser 2e prijs: M. Rozemuller 3e prijs: J. Waanders 23

Het Anker | 1965 | | pagina 25