Voor de financiële bijdrage die ik van de Directie en het gezamenlijk personeel mocht ontvangen na het overlijden van mijn man, wii ik langs deze weg mijn welgemeende dank betuigen. Wed. D. Pas-Baan. Langs deze weg zeg ik Directie, bazen en personeel van Krasserij Beek en de Ondernemingsraad har telijk dank voor het fruit en de fruitmanden tijdens en na mijn verblijf in het ziekenhuis ontvan gen. J. H. Seppenwoolde. Ondergetekenden betuigen hier mede hun hartelijke dank aan de •pirectie voor de prettige ontvangst op het kantoor en het cadeau dat ze mochten ontvangen t.g.v. hun 40-jarig jubileum en decoratie. Ook hartelijke dank aan bazen en personeel van onze afdelingen voor de ontvangen cadeaus en de belangstelling op deze dag onder vonden. J. H. Nijland - Spoelerij W. Baan - Spinnerij H. v. Brussel - Krasserij A. Koster - Spoelerij Js. Vrugteveen - Spoelerij J. Nijkamp - Weverij A. J. Kreijkes - Sterkerij J. H. Otten - Spoelerij Mej. J. Schuitert - Spinnerij J. Dannenberg - Spoelerij J. Averesch - Pakkerij E. Stegeman - Weverij Holten A. Pongers - Krasserij W. H. Paalman - Krasserij Js. Harmsen - Spoelerij H. Pluimers - Weverij D. Spenkelink - Spinnerij W. Nieuwenhuis - Weverij. Langs deze weg betuig ik, mede namens mijn vrouw, mijn oprechte dank aan de Directie voor de ge noten gezinshulp na de geboorte van onze dochter. Tevens Mej. Vink hartelijk dank voor het bezoek, en bazen en mede arbeiders voor de smakelijke atten tie bij deze gebeurtenis ontvangen. H. Hakkert - Spoelerij. Mijn hartelijke dank aan de Direc tie voor het fruitbakje tijdens mijn ziekte ontvangen en Mej. Vink voor het bezoek. H. W. Goossen. Koningin Wiltielmina Fonds Naar aanleiding van de jaarlijkse bijdrage van directie en personeel voor het Kon. Wilhelmina Fonds voor de Kankerbestrij ding, ontvingen wij onderstaand schrijven van deze vereniging. Geachte Dames en Heren, Wij ontvingen uw schrijven d.d. 23 decem ber 1964 en van de Post girodienst een bij schrijving van f 585,50. Wij zijn u zeer dankbaar voor de regelmatige steun die u het iverk van de kankerbestrij ding verleent. Hieruit blijkt steeds weer dat u deze nationale taak ter harte gaat, een taak, die ook in de naaste toekomst grote bedragen zal vergen. Voor de wetenschap pelijke iverkers, die al hun talent en werk kracht inzetten voor dit grote probleem van onze volksgezondheid, is uw morele, zowel als uw financiële steun van grote waarde. Het helpt bovendien te weten, dat er zovelen zijn, die zich willen inspannen voor een ge zamenlijk doel, de voorkoming en leniging van veel pijn en verdriet. U nogmaals vriendelijk dankend, hoogachtend, Nederlandse Vereniging tot steun aan het KONINGIN WILHELMINA FONDS voor de kankerbestrijding, tv.g. W. F. Ridder van Rappard, directeur.

Het Anker | 1965 | | pagina 41