Oostenrijk uw vakantieland In verband met het feit dat ons bedrijf lid is van de vereniging Personeelsvervoer voor Almelo en omstreken, is het voor onze werknemers mogelijk zich op te geven voor de reis die hieronder nader beschreven wordt. De reis duurt 12 dagen van 19 juli30 juli en de kosten bedragen 240,per persoon. Opgave kan geschieden bij de Personeelsafdeling, alwaar U een inschrijfformulier kan worden ver strekt. 4-Landentocht Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland, Italië, Standplaats: NAUDERS IN TIROL. Oostenrijk blijft voor ons Nederlanders altijd het vakantieland! De natuur is daar wonderschoon. Bergen, bossen, rivieren en meren spelen samen een spel dat zelfs de meest verwende toerist doet watertanden. Op de heen- en terugreis wordt er overnacht in een keurig hotel in een klein plaatsje in de buurt van Stuttgart. De 2e dag vervolgen we onze tocht via de Auto bahn tot Ulm en gaan vandaar via Memmingen - Kempten naar Füssen, waar wij de Duits-Oosten rijkse grens passeren. Vervolgens via Reutte- Fernpass (één van de allermooiste passen van Oostenrijk) en Landeck naar Nauders: het eind doel van onze reis. Nauders in Tirol Midden in een prachtige bergwereld ligt het aan zienlijke bergdorp Nauders, op een hoogte van 1365 m, aan de voet van de Reschen-Scheideckpass (Resia-pass). Nauders is een buitengewoon aantrekkelijke zo merverblijfplaats waar prachtige wandelingen en bergtochten gemaakt kunnen worden. Het licht slechts 5 km van de Italiaanse grens en 8 km van de Zwitserse grens, zodat u zelfs wandelingen kunt maken naar Italië en Zwitserland. Voorts kunt u er zwemmen in de Schwarzsee (1725 m) en de Grünsee, teiwijl U 's avonds volop gelegenheid hebt te genieten van concerten, Shuhplattern- en dansavonden. Vanuit het dorp heeft men een prachtig uitzicht op de Ortlergroep. Voor slechts enkele shillingen kan men met de Sesselbahn naar de Mutzkopf, waar men een heer lijk uitzicht heeft op de omringende bergen. Kortom: Nauders is een uitgezocht vakantie-oord.^^ Ook in Nauders staat onze toeringcar geheel ter Uwer beschikking. We hebben enkele schitteren de excursies samengesteld. De kosten van deze reizen zijn in de reissom inbegrepen. Entree's e.d. dient U zelf te betalen. Ie excursie Een bezoek aan de wondermooie stad Merana in Italië. Deze stad is een zeer kosmopolitische zo mer- en winterverblijfplaats. Het ligt er buiten gewoon mooi tussen de met kastelen, wijngaarden en fruittuinen bedekte bergen en in het brede dal van de Adige (Etsch). Wij brengen er uiteraard een uitvoerig bezoek. U kunt flaneren over de prachtige piazza's, terwijl de dames hun hart kunnen ophalen in de gezellige winkelstraatjes. 2e excursie Een bezoek aan Zwitserland! Dit wordt een schit-^^ terende tocht via Martina - Zernez en Samedarl^ naar het indrukwekkende St. Moritz. Wist U dat Oost-Zwitserland het mooiste berg land van Zwitserland heeft? U kunt thans van deze wereld genieten. St. Moritz is wel de bekendste zomerverblijfplaats in Zwitserland. 3e excursie Natuurlijk brengen we een bezoek aan de Silvretta Hochalpenstrasse! Dit wordt in één woord een grandioze tocht! Over die pashoogte loopt een rij weg die het Paznauntal met het Montafontal ver bindt. Andermaal zult U genieten van de wonder schone bergnatuur. 38

Het Anker | 1965 | | pagina 38