37 Met chronometers werden door de juryleden de tijden opgenomen en daarna nauwgezet genoteerd. In de pauze vermaakte goochelaar Loxias de kin deren met enkele staaltjes van zijn kunnen, de Superroneva's wisten hun eigen solozangeressen met hun muziek rijkelijk te overstemmen, de dorsti ge kelen werden met limonade en koffie gelaafd, kortom het was een vrolijke boel en iedereen ver maakte zich. Na de pauze kwamen nog 4 scholen aan de beurt en toen kwam het grote moment van de eindtelling. Het bleek dat de schoolprijzen gingen naar de Openbare Lagere School „Het Laar" te Goor, de Schildschool te Rijssen en de R.K. Jongensschool te Enter, die resp. 150,100,en 75, onder couvert overhandigd kregen. .g^FUnus Oolbekkink uit Goor won de 1ste individuele ^^prijs, een prachtig fototoestel. De tweede prijs ging naar Siny Rutgers uit Rijssen, zij ontving een fraai horloge. Alle deelnemende kinderen kregen verder een rode badhanddoek, waarop ouderwetse auto's waren afgebeeld. Deze handdoek werd speciaal ter gelegenheid van de Textielquiz 1965 gemaakt en nu voor het eerst getoond. Alle schoolhoofden kregen verder nog een doos aangeboden met een tafellaken en servetten. De heer v. d. Berg, directeur van de Textielvak- school, bedankte tenslotte alle medewerkers, in het bijzonder ook de heer Kamphorst die de quiz zo geweldig enthousiast had geleid en een uitste kend contact met de kinderen wist te onderhouden. Hobbelen wat je kunt. Vol trots wordt de badhanddoek getoond. De ringen van de goochelaar

Het Anker | 1965 | | pagina 37