Werktijdregeling ploegen na 31 maart 1965 44 uur betaald krijgt en indien hij in de late ploeg (40 uur) ziek wordt ook 44 uur betaald krijgt. Het zou kunnen voorkomen dat er individuen zijn die in de vroege ploeg van 48 uur werken en 48 uur betaald krijgen en die in de late ploeg ziek worden en dan bij ziekte 44 uur ziekengeld krijgen uitbetaald waardoor men meer zal ontvangen dan indien men 40 uur in de late ploeg zou werken. Dit werd naar voren gebracht naar aanleiding van een gedachtenwisseling betreffende het punt zie- kenverzuim door de Voorzitter in het jaarverslag gememoreerd. Een en ander zal worden bestudeerd. Advertentie Holtens Nieuwsblad. Gevraagd werd wederom een advertentie te plaat sen voor personeel voor Holten en Rijssen. Alhoe wel Rijssen op dit moment volledig bezet is, wil men graag een advertentie ook voor personeel dat in Rijssen gebruikt zou kunnen worden. Met dit verzoek zal rekening gehouden worden. Nieuwe tarieven De nieuwe tarieven van de heer M. Pijffers zouden volgens o.a. de heer Bekkemens te laag zijn, dit zal doorgegeven worden aan het loonbureau. Bedrijfsbezoek aan Rijssen Gevraagd werd of het niet mogelijk zou zijn dat onze werknemers in Holten in hun vrije tijd een bezoek zouden mogen brengen aan ons bedrijf te Rijssen; dit zal bekeken worden. Niets meer aan de orde zijnde sluit de Voorzitter deze vergadering. Hierbij delen wij U mede dat op 11 maart jl. door de Ondernemingsraad besloten werd dat met de 2- en 3-ploegendienst met dezelfde uren als tot en met heden werd gewerkt, doorgewerkt zal worden tot en met 30 juni 1965. Wij vragen hierbij nogmaals dringend de aandacht van alle ploegenarbeiders dat de bovenstaande aankondiging dus betekent dat: de 2 ploegen per 2 toeken samen 85 uur maken 3 extra overuren 88 uur. en de 3 ploegen per 3 weken samen 125 uur maken I extra overuur totaal 126 uur. resp. 125 uur 3 extra overuren totaal 128 uur. W erknemers verklaring Vroeger liet men ons steeds voor 1 januari een nieuwe werknemersverklaring invullen. Tegen woordig behoeft men dat alleen te doen als er iets verandert. U moet dus even nagaan of U een nieuwe werk nemersverklaring moet inleveren. Dit zal het ge val zijn als een van de volgende omstandigheden zich voordoet: Als in het laatste kwartaal een kind 16 jaar is ge- ivorden, of als er een kind is geboren. Als een kind tussen 16 en 27 jaar is gaan studeren of de studie heeft beëindigd, als een kind van die leeftijd invalide is geworden of hersteld is. Als een zogenaamd Lucas-kind 21 jaar is gewor den. Als een studerend kind buitenshuis is gaan wonen of naar de ouderlijke ivoning is teruggekeerd. Als U in de loop van 1964 gescheiden is of geschei den is gaan leven. Zodra U huwt, kunt U dadelijk een nieuwe verklaring indienen. Als U meent dat U in aanmerking moet komen voor invaliditeitsaftrek. 31

Het Anker | 1965 | | pagina 31