Aan onze gepensioneerden De Voorzitter weet niet of dit mogelijk zal zijn; we zijn echter ook nog niet in het stadium dat gas voordeliger is in het gebruik dan een andere brand stof; bovendien hebben olie en gas hetzelfde toe zicht nodig zodat het voor ons nog niet nood zakelijk is om op gas over te schakelen. Tenslotte heeft de Voorzitter nog de prettige mededeling te doen, dat hedenochtend een brief is ontvangen van het Provinciaal Bestuur in Zwolle, dat Ter Horst Co. N.V. 25 nieuwbouw-woningen voor haar werknemers krijgt toegewezen van de woningen die men momenteel bezig is te bouwen. De Voorzitter licht dit geval nog nader toe en zegt dat wij regelmatig met de gemeente in onder- Wanneer u gaat verhuizen, wilt u dan zo vriende lijk zijn dit aan het kantoor op te geven? Meestal moeten wij er naar raden of ontdekken toevallig 'n adreswijziging. Onze administratie is echter gaarne op de hoogte van wijzigingen die plaatsvinden. Dat betreft ook, wanneer b.v. de echtgenote van een van onze gepensioneerden komt te overlijden. Dikwijls wordt dit doorgegeven, maar soms ook niet en kan onze onwetendheid dan aanleiding zijn tot een pijnlijk moment voor u en voor ons. Wilt u onze administratie helpen om „bij te blijven?" handeling zijn geweest over toewijzing van wo ningen aan onze werknemers, waarbij wij steeds lelijk werden achtergesteld; wij voelden ons nl. niet gelukkig met de woningverdeling. Aangezien wij met de gemeente niets verder kwa men hebben wij een klachtbrief naar Zwolle ge stuurd, met genoemd resultaat. Wij zullen dit verder met de gemeente opnemen. Met deze toestemming zullen wij verschillende mensen kunnen helpen. 2b. Bespreking vakantieschema 3 ploegen 1964/1965. Indertijd is het vakantieschema van de 3 ploegen meermalen gewijzigd geworden om de uren voor de 3 ploegen zoveel mogelijk gelijk te kunnen krij gen. Mede in dit verband heeft men toen niet ge zien dat de G-ploeg op donderdag vóór Kerstmis slechts 2 uur collectief behoeft te snipperen (van 22 - 24 uur) in verband met het feit dat eerste Kerstdag begint om 0 uur 's nachts. Waar men oorspronkelijk 8 uur hiervoor collectief had vast gesteld, komt men thans weer ongelijk uit met de uren van de andere 2 ploegen. De heer Kippers legt een geheel nieuw voorstel aan de O.R. voor, hetgeen spreker nader toelicht. Hierna vraagt de Voorzitter of dit voorstel onder voorbehoud goedgekeurd kan worden, waarmee de O.R. akkoord kan gaan. 2c. Wat verder ter tafel zal worden gebracht. Vervolgens deel de heer Pavlicek mede dat het in de bedoeling ligt om de Batchingkamer Beek, met uitzondering van de opener in 2 ploegen te laten werken; het is nog niet zeker wanneer dit in zal gaan, omdat wij nog niet de beschikking hebben over het benodigde aantal personen, doch dit zal binnen enkele weken wel voor elkaar komen. Aan de personen die de laatste tijd aangenomen zijn voor de Batchingkamer, is bij aanname de vraag gesteld of ze geen bezwaar hadden tegen ploegen, zodat hiermee geen moeilijkheden kunnen komen. De Voorzitter zet dit punt nog nader uiteen en deelt mede, dat ongeveer in het midden van het jaar 27

Het Anker | 1965 | | pagina 27