Ondernemingsraadvergadering op 26 november 1964 Aanwezig: de heren H. Jordaan, A. H. W. Tho massen, G. J. van Putten, Js. Harbers, J. H. Sep- penwoolde, A. Borkent, J. Spenkelink, J. H. Nij- land, G. J. J. Beunk, J. Bruins, J. Waanders, J. Heuver, G. Kippers, G. Wessels, A. J. Seppen- woolde, J. Leusink, W. Harbers en V. K. Pavlicek. De heer E. Dommerholt was wegens ziekte ver hinderd de vergadering bij te wonen. De Voorzitter, de heer H. Jordaan opent deze vergadering door alle aanwezigen welkom te heten. 2a. Notulen vergadering d.d. 4-9-1964. Deze worden ongewijzigd vastgesteld. De heer Pavlicek beantwoordt vervolgens de in de vorige vergaderingen gestelde vragen. Vergadering d.d. 11-8-1964. 1. Vraag van de heer Seppenwoolde betreffende de airconditioning. De airconditioning wordt momenteel verzorgd door de smeerders. Men is doende met een aanvraag voor een gehele vernieuwing van de airconditio ning in Beek, welke vernieuwing gebaseerd is op een geheel ander systeem dan het huidige. Men is bezig hiermee proeven te nemen bij een ander bedrijf. Reeds enige keren is de leverancier tele fonisch gevraagd wanneer deze een offerte kan sturen, doch de leverancier is ook zeer druk. Zo gauw het enigszins mogelijk is zal hij een offerte sturen. De Voorzitter licht dit nog toe en zegt dat dit probleem ook verband houdt met de nieuwe vilt- afdeling, die onlangs klaar is gekomen. De heer Pavlicek merkt op dat men persé dit nieuwe systeem hier wil hebben omdat dit spe ciaal voor ons bedrijf het geschiktste is en dat daar om e.e.a. iets langer duurt omdat men elders niet terecht kan. 2. Het verzoek van de heer Spenkelink om het kalken van de ramen in Beek uit te stellen tot het volgend voorjaar, is doorgegeven. Men zal hiermee rekening houden. 3. Vraag van de heer Harbers om meer ruimte voor het opslaan van de voorraad bomen in de Sterkerij. Dit punt is met de Bedrijfsleiding opgenomen. Men voelt er niet voor om de betreffende getou wen op te ruimen. Er zijn inmiddels stapelappa raten gemaakt om beschadiging van de volle we versbomen voor de Geurne te voorkomen. Tegelijk met de nieuwe uitbreiding van de Weverij Geume zal er weer een schuine hoek bij komen voor het opslaan van de voorraad bomen, doch er komen dan uiteraard ook weer meer bomen. Dit probleem heeft dan ook de voortdurende aan dacht van de bedrijfsleiding. De heer J. Harbers merkt op dat e.e.a. wel moei lijk ligt, men weet niet waar men met de bomen naar toe moet. De stapelapparaten zijn heel mooi, maar als de bomen er eenmaal op liggen, kun je nergens meer bij komen. 4. Vraag van de heer Heuver betreffende 2 schuif deuren in Weverij Bijvank II. Deze deuren zijn reeds vaak gerepareerd; ze worden dan ook weer direct stuk gereden; het probleem van deze deuren is dus met repareren alleen niet opgelost. Wij zijn momenteel in onderhandeling met een firma over andere deuren, waaruit dus blijkt dat dit probleem wel de aandacht heeft. De heer W. Harbers maakt de opmerking dat mer| in een fabriek te Enschede doorzichtige plastic? deuren heeft, waardoor men heen kan kijken. Mis schien zou dit ook voor onze fabriek de oplossing zijn. 5. Vraag van de heer Heuver betreffende de ra men in de kelder in Weverij Bijvank II. Deze zijn reeds gerepareerd, doch de kans is wel groot dat ze intussen wéér stuk zijn omdat men vaak dingen die gerepareerd zijn direct weer stuk maakt. Volgens de heer Heuver zijn deze ramen nog niet weer stuk gemaakt. 6. Vraag van de heer Nijland of het mogelijk zou zijn om de reparateurs in de Spoelerij een eigen apparatuur te geven. 20

Het Anker | 1965 | | pagina 20