7 Derk vertelt een mop. waren wij bijna thuis; d.w.z. we waren in Rijssen. Maar de helft hadden we pas gehad, dus gingen we als vanouds naar het Parkgebouw, waar wij weer werden verwacht door de heer Mensink met zijn staf en waar wij nog wat doorgingen in de als altijd door de heer Slagman feestelijk versierde zaal, waardoor de gezelligheid mede door al die prachtige verse bloemen nog verhoogd werd. De borreltjes maakten de tongen nog wat meer los en de diverse broodjes vervingen de avondmaaltijd thuis. De busleidsters bleven in actie en hielpen het be dienend personeel een flink handje mee. De chauf feurs bleven ook nog even nakuieren en de inwen- dige mens versterken. Een geheel nieuw gezicht bij onze groep was dat van zuster Bokdam van de Bedrijfs Geneeskundige Dienst. Gelukkig dat zij alleen voor de gezellig heid mee was en niet in actie behoefde te komen. Wij hebben al gehoord dat zij graag weer meegaat. De barometer stond bij alles en iedereen de gehele middag op zonneschijn. Hierdoor aangespoord ging mej. Vink de microfoon in 't Twents te lijf. We zeggen expres niet Riessens want dat was het nu net niet, al dacht zij dit wel. 't Was een men gelmoes van Enters, Deventers of Wierdens, maar dat verhoogde alleen maar de pret. Wie kan er nu ook zulk een „raar" dialect perfect leren? Maar wij hebben al gehoord dat zij er niets op uit doet en gewoon vedan geet. Oud-baas Pas bedankte heel spontaan de Directie voor al het genotene, waarop de heer Auke ant- Onder 't wakend oog van meneer Auke wordt weer ingestapt. woordde, dat de Directie altijd evenzeer van deze middagen genoot, en hoopte, dat nog menige tocht als deze gemaakt zou worden. En dat waren wij allemaal met de spreker roerend eens. En als wij dan volgend jaar weer zo'n buitenge woon mooie dag treffen, dan tekent iedereen daar weer voor in, maar van dat skie-lopen op de Le- melerberg was maar een grapje. U hoeft dus komende winter geen dennenaalden naar uw tuin te brengen om daar het skiën te leren. Uit de wind en in de zon.

Het Anker | 1964 | | pagina 7