m m Vraag: Wie was volgens u de beste half-speler? Antw.: Beide half spelers hebben goed hun best gedaan. Bronsvoort is niet meer zo snel als hij geweest is, maar hij wist toch de bal len nog aardig weg te juinen. Uw beide backs waren trouwens ook pri- prima. Vooral Bruins bleek nog altijd het systeem „weg ermee" te volgen, een echte rots in de branding. Vraag: Hoe vond u de voorhoede? Antw.: Zeer produktief, hoewel er m.i. wel 5 doel punten méér gemaakt hadden kunnen worden. Vooral voor Vlogtman heb ik k respect; hij mopperde wel wat als een an- der ook eens een goal wilde maken, maar overigens heb ik grote verwachtingen van deze speler. Nog twee van deze wedstrij den en hij heeft weer een normaal postuur. Wist u dat Rohaan nog nooit gevoetbald had? Wat zegt u me daar. Is dat echt waar? Dit is een volkomen verrassing voor mij. Ik kreeg de indruk dat hij een ex-prof was. Over profs gesproken, dacht u dat er voor sommige Ter Horst-spelers nog iets in zat? Zeer zeker, met dit elftal of eigenlijk wa ren er maar negen spelers, zou ik het zelfs op durven nemen tegen Benfica. Ik twijfel er niet aan of er zouden hoge scorecijfers uit de bus komen. Waaraan is volgens u de verpletterende nederlaag van de Gemeente te wijten? De Gemeente heeft flink partij gegeven doch had geen homogene ploeg. Men had bijv. van de Coöperatie tegen een flink be drag een speler geleend, maar deze man was natuurlijk niet aangepast aan het Ge meente-tempo. Vraag: Waarom gaf u die bewuste strafschop? Antw.: Die strafschop heb ik gegeven omdat één van de Ter Horst-spelers voortdurend last had van een afzakkende broek. Dit maakte de Gemeente zenuwachtig. Ik meende hiervoor een vergoeding te moeten geven in de vorm van een strafschop, volkomen reglementair dus! Vraag: Antw.: Vraag: Antw.: Vraag: Antw.: Bruins redt de situatie met een kopbal Het publiek genoot. 21

Het Anker | 1964 | | pagina 21