Met pensioen te Rijssen werd gedaan, door ons een zeer drin gend beroep gedaan om de werktijdregelingen zoals die momenteel zijn, te handhaven. 4. Aanvraag toestemming aan de Vakraad voor het door blijven werken met 88 uur in plaats van 85 uur in 2 ploegen. De Contactcommissie Holten wordt gevraagd of men na uiteenzetting van de redenen van dit ver zoek nl. de grote orderpositie die wij hebben en een gebrek aan voldoende personeel om deze orders op tijd af te kunnen leveren, ermee akkoord kan gaan dat ook namens Holten het verzoek aan de Vakraad gezonden zal worden. De Contactcommissie geeft unaniem haar akkoord verklaring. Niets meer aan de orde zijnde gaat de Voorzitter over tot de rondvraag. De heer Kolkman vraagt de halve snipperdag die men nog in reserve heeft gehouden, thans vrij te geven. Men gaat ermee akkoord. Wachtdag bij ziekte Gevraagd werd of de heer Haverslag die driemaal achtereen ziek is geweest, driemaal de carenzdag moet missen. Indien bij ziekte binnen 4 weken hetzelfde ziekte geval zich voordoet, dan geldt alleen de eerste keer. Bij het geval van de heer Haverslag moeten wij nog even wachten op bericht van de dokter. (Dit is inmiddels geregeld in dit geval wordt slechts 1 carenszdag gerekend). Tarief lange rollen Medegedeeld werd dat in januari door de heer M. Pijffers beloofd zou zijn tarieven voor de lange rollen te Holten te bekijken. Inmiddels is de heer Pijffers bezig een en ander te Holten te bekijken. T oiletten Er worden nog helaas door sommigen opzettelijk deuren van de W.C.'s beschadigd, e.d. En oplossing voor dit probleem wordt voorgesteld; een en ander zal opgenomen worden. Hierna sluiting. Op 29 mei j.l. werd door de Directie afscheid ge nomen van de heer W. Smalbmgge die in de af gelopen maand 65 jaar was geworden. De heer Smalbrugge, die reeds enige jaren met vervroegd pensioen was, is 48 jaren in het bedrijf werkzaam geweest. Hij was touwbaas in de Weverij en heeft dit wH| altijd tot ieders tevredenheid verricht. Helaas moest hij enige jaren geleden om gezond heidsredenen zijn werkzaamheden staken, doch wij hopen dat hij ondanks zijn minder goede gezond heid nog vele jaren van zijn welverdiende pen sioen mag genieten. De heer Smalbrugge werd door de Directie ont vangen die hem met hartelijke woorden dank bracht voor het werk dat hij gedurende al de jaren die hij bij Ter Horst werkzaam is geweest, heeft verricht. Een handbeschilderd wandbord werd hem als herinnering aan deze tijd aangeboden. Nadat men nog enige tijd bijeen was geweest, werd met wederzijds de beste wensen voor de toekomst afscheid genomen. 18

Het Anker | 1964 | | pagina 18