mmmmm Jubilea Gedecoreerde Op 27 mei was het voor de heer Smit een bijzon dere dag. Op deze dag nl. vierde hij zijn 40-jarig jubileum en werd hij tevens gedecoreerd. De burgemeester, die aanwezig was toen de heer Smit door de Directie op kantoor werd ontvangen, speldde hem de bronzen medaille in de Orde van Oranje Nassau op. Namens de Directie bracht de heer A. H. ter Horst de heer Smit hartelijk dank voor het werk dat deze gedurende 40 jaar voor Ter Horst heeft verricht en overhandigde hem de bronzen draagmedaille, het zilveren „Anker'-speldje met gouden kroontje voor 40 jaar trouwe dienst, alsmede een enveloppe met inhoud. De heer Smit is werkzaam als sterker en heeft zijn werk altijd met plezier en tot ieders tevredenheid verricht. Mevrouw Smit die eveneens door de Directie was uitgenodigd, werd in de huldiging betrokken; haar werd dank gebracht voor de steun die zij al die jaren voor haar man is geweest. De afdeling Sterkerij waar de heer Smit werkzaam is, gaf deze dag ook blijken van belangstelling, zodat deze jubileumdag voor de jubilaris niet on gemerkt is voorbijgegaan. 40-jarig jubileum De heer A. Vorschezang herdacht op 27 mei het feit dat hij 40 jaar geleden zijn werkzaamheden bij Ter Horst Co. N.V. was begonnen. De jubilaris die op het kantoor werkzaam is, werd samen met zijn vrouw door de Directie ontvangen. De heer A. H. ter Horst die namens de Directie het woord voerde, dankte de heer Vorschezang hartelijk voor hetgeen deze in de loop van de af gelopen veertig jaar voor het bedrijf heeft ver richt. Na eerst in de fabriek werkzaam te zijn geweest, is de heer Vorschezang overgeplaatst naar het kan toor; zowel in de fabriek als op het kantoor heeft hij zijn beste krachten aan het bedrijf gegeven. Gedurende de tijd dat de heer Vorschezang opA het kantoor werkzaam is geweest, heeft hij als tele-^r fonist vele verbindingen tot stand gebracht. .De laatste jaren heeft hij deze functie verwisseld voor andere werkzaamheden, maar af en toe krijgt men „Alberts" stem nog wel eens te horen aan de tele foon. Na de ontvangst door de Directie werd de heer Vorschezang in de grote hall door het gehele kan toorpersoneel van harte gelukgewenst met deze dag. Aangezien de heer Vorschezang een groot liefheb ber van de hengelsport is, en dit bij zijn collega's bekend was, werd hem namens het kantoorperso neel een prachtige werpmolen aangeboden, die uiteraard zeer in de smaak viel. Wij hopen dat hij met behulp van deze attributen nog veel visjes zal mogen verschalken. 12

Het Anker | 1964 | | pagina 12